Andris Džeriņš

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” ceturtdien ar uzvaru noslēdza pārbaudes turnīru Sočos.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Dinamo” ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) pārspēja Krievijas olimpisko izlasi.

Pirmajā periodā rīdziniekiem abus vārtus guva Dāvids Ulstrems. Vispirms zviedrs astotajā minūtē izmantoja izgājienu pret vārtsargu, bet desmit minūtes vēlāk viņš vairākumā apspēlēja pretiniekus un pietuvojās vārtiem, no tuvas distances panākdams 2:0.

Otrā perioda trešajā minūtē Vladislavs Kodola vienus vārtus atguva, bet trešās trešdaļas vidū Damirs Žafjarovs rezultātu izlīdzināja. Tiesa, nepagāja ne pusminūte, kad Andris Džeriņš pēc pretuzbrukuma panāca 3:2.

Rīdzinieki izcīnīja otro uzvaru četrās turnīrā aizvadītajās spēlēs un ar pieciem punktiem ieņēma otro vietu, kamēr pirmā ar astoņiem punktiem bija mājiniece “Soči”, kas uzvarēja visās četrās spēlēs.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā Latvijas vienība ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā piekāpās “Soči” vienībai, otrajā spēlē ar 6:5 uzveica Sanktpēterburgas SKA, atspēlējot trīs vārtu deficītu, bet trešajā duelī ar 2:3 atzina Jaroslavļas “Lokomotiv” pārākumu, divus vārtus ielaižot mača pēdējā pusotrā minūtē.

Vienīgā komanda, ar ko rīdzinieki turnīrā nespēkojās, bija Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard”.

Gatavošanos KHL 12.sezonai rīdzinieki noslēgs ar tradicionālo pārbaudes turnīrā mājās, jo “Arēnā Rīga” no 20. līdz 25.augustam norisnāsies “Latvijas Dzelzceļa” kausa izcīņa. Savukārt sezonu Latvijas klubs sāks 2.septembrī mājās pret Maskavas “Spartak”.