“Rinkēvičs nonāk policijas redzeslokā!” Prezidents komentē publiski izskanējušo 131

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs izdevumam “Privātā dzīve” stāsta par savu ikdienu valsts pirmās personas amatā. Viņam patīk daudz braukt ar velosipēdu, ir piedalījies arī vairākos publiskos braucienos.

Kokteilis
Šīs 4 zodiaka zīmes tuvākajās dienās dabūs rūgti raudāt
Kokteilis
Ugunīgā Zirga gads sākas spoži: šīm 4 ķīniešu horoskopa zīmēm februāris būs neticami veiksmīgs
Karš maina visu un visus. Ukrainā notikusi paātrināta suņu “atpakaļejošā evolūcija”
Lasīt citas ziņas

Personīgais rekords esot 71 kilometrs, braucot no Augšlīgatnes līdz Skrīveriem. Šogad viņam esot mērķis nobraukt 100 kilometrus un savu personīgo rekordu lauzt.

Tomēr ne par sportiskajiem rekordiem vien prezidents stāsta. Tā kā amats paredz, ka prezidents tiek nemitīgi apsargāts, protams, ka arī velobraucienos līdzi dodas četri apsardzes darbinieki.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nesen Jūrmalā, kad Rinkēvičs kopā ar miesassargiem devās kārtējā braucienā, un, protams, ka garāmbraucošā policijas mašīna viņus ievēroja. Policisti samazināja ātrumu un sāka šos piecus vīriešus pētīt.

“Pēc tam šķiet policija atpazina mani un strauji aizbrauca. Nezinu, kurš vairāk nobijās. Mēs no policijas vai policija no mums.” viņš stāsta “Privātai dzīvei”.

Šo komisko atgadījumu vietējā prese publicējusi ar visai interesantu virsrakstu “Rinkēvičs nonāk policijas redzeslokā”, ko, protams, savā manierē sociālajos tīklos komentējis arī pats prezidents.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.