Emīls Liepiņš lieliski debitējis “Trek-Segafredo” komandā.

Riteņbraucējs Liepiņš profesionāļos debitē ar sesto vietu Spānijā 0

Latvijas šosejas riteņbraucējs Emīls Liepiņš ceturtdien “Trek-Segafredo” komandā debitēja ar sesto vietu Spānijā aizvadītajās vienas dienas sacensībās “Trofeo Felanitx, Ses Salines, Campos, Porreres” (UCI kat.1.1).

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Uzvaru finiša spurtā izcīnīja latvieša komandas biedrs Mateo Mosketi no Itālijas, kurš kopā ar lielo grupu finiša līniju šķērsoja pēc distancē pavadītām trim stundām, 41 minūtes un 29 sekundēm.

Otro vietu izcīnīja vācu sprinteris Paskāls Akermans (“BORA-hansgrohe”), bet trešais bija spānis Hons Arevasturi (“Caja Rural-Seguros RGA”).

Vadošajā grupā bija arī Liepiņš, kurš palīdzēja Mosketi izcīnīt uzvaru un pats sezonas pirmajās sacensībās finišēja sestais.

Latvijas riteņbraucējs nopelnīja arī 40 UCI ranga punktus.

Liepiņš ar Pasaules tūres komandu “Trek-Segafredo”, kuru trešo sezonu pārstāv viņa tautietis Toms Skujiņš, noslēdzis divu gadu līgumu.

Dobelnieks pērn, pārstāvot Beļģijas profesionālo kontinentālo komandu “Wallonie-Bruxelles”, izcīnīja uzvaru “Coppi e Bartali” velobrauciena pirmajā posmā. Viņa kontā arī ceturtā vieta prestižajā “Ronde van Drente” un Limburgas klasikā, trešā vieta Beļģijas tūres posmā, otrā vieta Austrijas velobrauciena posmā un sestā pozīcija “Eurometropole” klasikā.

2020.gada sezonā pirmo reizi Latvijai vienlaicīgi būs uzreiz trīs pasaules tūres komandu pārstāvji. Skujiņš un Liepiņš pārstāvēs “Trek-Segafredo” vienību, kamēr Krists Neilands turpinās pārstāvēt “Israel Cycling academy”.