Foto: AFP/Scanpix/LETA

Sieviete laimē loterijā, taču viņai liek atteikties no laimesta 26

Kāda sieviete ASV, kura loterijā laimējusi gandrīz 3000 dolāru, nav varējusi saņemt laimestu, jo iepriekš bija pieteikusies bezdarbnieka pabalstam. Par to raksta izdevums “The Mirror”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
VIDEO. “Vai nu runājiet latviešu valodā, vai es nesaprotu!” Stingrs autobusa šoferis izpelnās pretrunīgu reakciju, atsakoties apkalpot sievieti ar bērnu
Lasīt citas ziņas

Sieviete 2020. gadā zaudēja darbu uzņēmumā “Disney” un bija spiesta saņemt valsts atbalstu koronavīrusa pandēmijas dēļ. Labklājības dienesta ierēdņi apgalvo, ka viņi sievietei ir pārmaksājuši 8000 dolāru, tāpēc tagad valsts kasē nonāks nauda no viņas loterijas laimesta.

“Kad es laimēju, es cerēju, ka varēšu samaksāt par savu automašīnu, apdrošināšanu, atmaksāt parādus, kā arī palīdzēt savai ģimenei – meitām, mazbērniem, dot viņiem naudu,” atzīst neapmierinātā Elizabete Torntone un piebilst, ka viņa stingri nepiekrīt šim lēmumam.

CITI ŠOBRĪD LASA
Iepriekš sievietei tika paziņots, ka valsts atteikusies no pārmaksātās summas, un viņai tā nav jāatmaksā.

Jurists raksturoja šo situāciju kā “unikālu” un paskaidroja, ka, neskatoties uz to, ka valsts ir atteikusies no pārmaksājumiem, tā tomēr mēģinās atgūt naudu, un tas ir ierasts loterijas laimestu gadījumā.

Valsts aģentūra, kas atbild par bezdarbnieku pabalstiem, televīzijai “Fox 35” pastāstīja, ka viņi ietur loterijas maksājumus, ja kādam ir pārmaksāts.

Floridas loterija savā paziņojumā norādīja: “Tirdzniecības departaments, bijušais Ekonomisko iespēju departaments (DEO), un Floridas loterija ir noslēguši ilgstošu vienošanos, cieši sadarbojoties un uzturot nepārtrauktu saziņu, lai risinātu jautājumus, kas saistīti ar Nodarbinātības palīdzības pārmaksām un Floridas loterijas laimestiem.

Pati Elizabete apliecina, ka par savu laimestu cīnīsies līdz galam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.