Foto: pexels.com

Sieviete nejauši uzzina, ka jau labu laiku ir precējusies ar pilnīgi nezināmu vīrieti. Kā tas iespējams? 15

Kāda 24 gadus veca vārdā nenosaukta Sanktpēterburgas iedzīvotāja piedzīvoja pamatīgu šoku, kad uzzināja, ka viņa kopš 2022. gada – gadu pēc tam, kad viņa pazaudēja savu pasi, ir precējusies ar Ēģiptes pilsoni, raksta Fontanka.ru.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

Meitene dokumentu pazaudēja 2021. gada vasarā, taču, lai gan ziņoja par to vietējai policijai, viņa nesteidzās iegūt jaunu pasi.

Sieviete pat nenojauta, ka pazaudēto pasi varētu izmantot kāds cits. Tomēr šā gada sākumā, mēģinot saņemt bērna dzimšanas apliecību, viņa uzzināja, ka tajā bija jābūt arī viņas vīram, ēģiptietim vārdā Mustafa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sieviete apgalvo, ka nekad nav satikusi ārzemnieku, vēl jo mazāk – precējusies ar ārzemnieku, taču Krievijas reģistrā viņš bija norādīts kā viņas vīrs.

Izdevums norāda, ka pagaidām nav zināms, vai Mustafa pats atrada sievietes pasi vai nopirka to no kāda melnajā tirgū.

Ēģiptes pilsonis dokumentu izmantojis, lai saņemtu pagaidu uzturēšanās atļauju Krievijā, apgalvojot, ka viņš ir kādas Sanktpēterburgas iedzīvotājas vīrs. Dokumentā bija ieraksts par laulībām, kas esot notikušas 2022. gada janvārī.

Pēc sievietes liecības uzklausīšanas un apstiprinājuma, ka viņa pirms trim gadiem tiešām pazaudējusi pasi un nekad nav satikusi savu Ēģiptes vīru, tiesa anulēja laulību.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.