Ekonomika
Īpašums

“Signet Bank” piešķir finansējumu 1,8 miljonu eiro apmērā nekustamā īpašuma projekta būvniecībai Jūrmalā0

Publicitātes foto

“Signet Bank” ir piešķīrusi finansējumu 1,8 miljonu eiro apmērā nekustamā īpašuma projekta “EDINBURGH Apartments&Lofts” būvniecībai.

“EDINBURGH Apartments&Lofts” atrodas Jūrmalā, Dzintaros, blakus Dzintaru mežaparkam. Projektu veido divas savstarpēji saistītas ēkas, kurās izvietoti 65 apartamenti un arī 27 lofti.

Īpašuma lokācija piedāvā tā iedzīvotājiem ikdienā baudīt gan jūras svaigo gaisu, gan arī daudzveidīgas atpūtas un izklaides iespējas, svarīga “EDINBURGH Apartments&Lofts” priekšrocība ir 14 400 hektāru plašā teritorija, ap abām ēkām tiek veidots privāts parks ar pārdomātiem atpūtas, bērnu rotaļu un sporta elementiem.

Ēku pārbūve veikta, respektējot vides kontekstu un tradicionālo 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma Jūrmalas koka arhitektūras būvmākslu.

Par to liecina fasādes apdarē izmantotais koks, tā dekoratīvais krāsojums un balkonu dekors, kas atsauc atmiņā tradicionālos, kokgriezumiem bagātos Jūrmalas balkonus.

Projekta autore ir starptautiski atzītā arhitekte Zane Tetere-Šulce un viņas vadītais arhitektu birojs Open AD, savukārt ēku būvnieks ir Latvijas būvfirma Anzāģe, kas uzkrājusi nozīmīgu pieredzi gan Latvijā, gan ārpus valsts robežām.

Signet Bank valdes priekšsēdētājs Roberts Idelsons: “Mēs novērtējam to, ka EDINBURGH Apartments&Lofts attīstītāji ir izvēlējušies Signet Bank par finanšu partneri savu mērķu īstenošanai. Skaista un sakārtota vide ir viena no Latvijas bagātībām, tāpēc mums vienmēr ir gandarījums strādāt ar uzņēmumiem, kas rūpējās par mūsdienīgas vides veidošanu.”

“Jūrmalā ir daudz labu, kvalitatīvu un no arhitektūras viedokļa interesantu dzīvojamo nekustamo īpašumu, taču tie ir visai dārgi, un to cenas neatbilst lielākās daļas vietējo iedzīvotāju pirktspējai. Turklāt nekustamo īpašumu nozares ekspertu aptaujas rāda, ka Latvijas iedzīvotāju pieprasījums pēc mājokļiem Jūrmalā bija un joprojām ir augsts, tikai nepietiek kompaktu dzīvokļu par vietējiem patērētājiem pieejamām cenām.

Tieši šādu – pievilcīgu un pircēju gaidām atbilstošu produktu vēlējāmies radīt, uzsākot “EDINBURGH Apartments&Lofts” attīstīšanu”, skaidro projekta īpašnieku uzņēmuma “OM31” SIA valdes loceklis Jevgēņijs Semjonovs.

Apartamentu iepriekšpārdošana ir jau sākusies, projektu plānots nodot ekspluatācijā 2020. gada rudenī.

Par Signet Bank

Banka dibināta 1992. gadā ar nosaukumu Latvijas Biznesa banka.

Kopš 2013. gada bankas stratēģija ir vērsta uz turīgu privātpersonu un tiem piederošo kompāniju apkalpošanu, liekot uzsvaru uz klientu kapitāla apkalpošanas kvalitāti un investīciju projektu strukturēšanu.

Signet Bank vairākuma akcionāri ir Latvijas un starptautisku investoru grupa, kurā ietilpst SIA Hansalink, SIA Fin.lv un Signet Acquisition III.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

GL
Gunta Lūse
Horoskopi un mistika
“No milzu ozoliem nāca tik jaudīga enerģija, ka elpa aizrāvās. Šie koki ir apmēram 400 gadu veci! ” Kā Miervaldis izveidoja dižozolu taku, kur gūt līdzsvaru un spēku 1
8 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ugunsgrēkā daudzdzīvokļu ēkā Čehijā gājuši bojā desmit cilvēki
4 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
“Kamēr Pūce slēpjas kā vēzis alā, Krišjānis pa ballēm laiž, bet zakatistovi devušies uz dzimto planētu!” Egila Līcītša feļetons
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Pamēģiniet iztikt ar 300 eiro, šo cilvēku dzīve kļūst par izdzīvošanu,” Arhibīskaps Vanags par pensijām, NĪN un korupciju Rīgā 12
13 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polija kļūst par “Trampa fortu”, papildinot ASV karavīru skaitu valstī. Krievija solās “turēt roku uz pulsa” 6
17 stundas