Foto – LETA. Ilustratīvs attēls

Sirds sažņaudzas! Alojā nogalināts gulbju pāris; mazuļi paliek bāreņos 1

Pievieno LA.LV

Bez Tabu skatītājs ziņo par šausmu skatu Alojā: atrasti divi gulbji, kurus, iespējams, nogalinājis cilvēks. Bez vecākiem palikuši pieci gulbju mazuļi. Alojas iedzīvotājs vaino likumsargus nolaidībā.

Kokteilis
“Ivo Fomin, vislielākais fui!” Pašmāju mūziķis, vēl nesācis dziedāt, koncertā pamatīgi nokaitina savus fanus 55
Kokteilis
“Izskatās skumji!” Laima Vaikule publicē video no savas uzstāšanās “Laima Rendezvous”, bet visi runā tikai par vienu tēmu 52
“Tik daudz lietas varēja nopirkt pat uz pusi lētāk kā “Rimi” un “Maxima”! Rīdzinieki sēro par veikala slēgšanu 87
Lasīt citas ziņas

Modris Pinkens, sašutis par iespējamo cilvēka zvērību: “Viņiem abiem konkrēti lauzti kakli. Šaušanas pēdas gan neredz. Bet varēja nošaut ar mazkalibra šaujamo. Varbūt ar ķieģeli nosista, vienalga, bet uzskatu, ka tas ir cilvēka darbs! Tā ir nežēlīga izturēšanās pret dzīvniekiem! Kā var tā nogalināt aizsargājumus putnus?!”

Bāreņos palikuši pieci gulbju mazuļi, kuri nogādāti patversmē.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.