Latvijā
Kriminālziņas

“Šis nolūza un visi stikli ielidoja man sejā!” Taksometrs klienta acu priekšā ietriecas motociklistā1

Foto: skaties.lv

Kādam vīrietim pirmdienas rīta pusē vajadzēja no Ķengaraga ātri nokļūt līdz centram. Viņš nolēma izsaukt taksometru, taču diemžēl ātrāk līdz galamērķim klients tā arī netika. Kunga izsauktais taksometrs iekļuva avārijā praktiski viņa acu priekšā.

Incidents notika uz Maskavas ielas, pie 281. nama, vieglajam “Toyota” spēkratam saskrienoties ar “Kawasaki” motociklu.

“Es braucu pa Maskavas ielu, gribēju apgriezties, lai brauktu pretējā virzienā un nogriezties uz šo vietu. Es paskatījos pa labi, ceļš bija tukšs. Tur ir trīs joslas, viena sabiedriskajam transportam un divas pārējiem satiksmes dalībniekiem. Es neko neredzēju, tikai dzirdēju, ka kāds taurē,” stāsta “Toyota” taksometra vadītājs Faiks.

Taksometra šoferis stāsta, ka motociklists, pārsniedzot ātrumu, traucās pa sabiedriskā transporta joslu. Saduroties ar vieglo spēkratu, ”Kawasaki” stūrētājs nolidoja no sava braucamrīka un sāpīgi piezemējās uz asfalta.

“Šis nolūza un visi stikli ielidoja man sejā, bet, par laimi, man nekas nenotika. Es sniedzu viņam pirmo palīdzību, tāpēc ka esmu izgājis pirmās palīdzības kursus. Vadītājs bijis pie samaņas, teicu, lai viņš nomierinās, viss ir labi. Protams, ka viņš bija panikā, es arī biju panikā, man bija bail par viņu. Nav svarīgi, kas noticis ar manu automašīnu vai viņa motociklu,” bilst Faiks.

Taksometra un motocikla sadursme Rīgā
Saistītie raksti

Uz notikuma vietu atbraukušie mediķi motociklistu uzlika uz nestuvēm, iecēla neatliekamās palīdzības transportlīdzeklī un aizveda. Notikuma vietā gaidīt policiju palika Faiks. Viņš incidentā cauri tika vien ar izbīli un nekādas traumas neguva.

“Es iesaku visiem – nebrauciet ātri! Kāds var iet bojā. Visiem ir tēvs un māte, kas jūs gaida mājas. Lūdzu, domājiet par viņiem,” saka taksometra šoferis.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli?
Intervija 1 stunda
IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
7 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 5 stundas
AO
Andris Ozoliņš
Ekonomika
Energoefektivitātes milzis Piņķos: kā Saules ielas 2 iedzīvotāji panāca, ka par siltumenerģiju būs jāmaksā trīs reizes mazāk
52 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Viens gan ir jāsaprot – vīrusi neatnāk, lai mūs tikai pabaidītu, tie atnāk uz palikšanu
4 stundas