Elīna Pīka un Māris Naglis
Elīna Pīka un Māris Naglis
Publicitātes attēls

Skaties un klausies! Kāpēc uz vides reklāmas stendiem nebūs tukšas plaknes! 0

Pievieno LA.LV

Latvijas Reklāmas Asociācijas podkāsts un portāls LA.LV piedāvā vadošo mārketinga, tehnoloģiju, mediju un reklāmas speciālistu viedokļus, par labākajiem risinājumiem un padomiem krīzes pārvarēšanai.

Lietas, ko ārvalstu tūristi apbrīno Latvijā – mēs paši pie tām jau esam pieraduši
Kokteilis
“Mani satrauc nostāšanās tumsas pusē” – Raimonda Paula mazmeitas pārdomas par valodām Latvijā uzkurina emocijas
“Tā vairs nebūs!” Saimniecība, kurā pašlasīšanai piedāvā zemenes, atklāj, cik bezkaunīgi izrīkojusies kāda četru vīriešu kompānija
Lasīt citas ziņas

Šajā “Mārketings pret COVID-19” epizodē: ar vides reklāmas kompānijas JCDecaux mārketinga vadītāju Elīnu Pīku runāsim par situāciju vides reklāmā, kā kompānijas cenšas adaptēties ar piedāvājumiem, sociālajām reklāmām un citām OOH aktualitātēm.

Sarunu vada Māris Naglis.

Video versija

Audio versija

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.