Skatītāja iesaka Kariņam jaunu reformu: “Vajag ļaut veikt eitanāziju invalīdiem un onkoloģiski slimajiem, jo cits nekas neatliek…” 54

TV24 raidījumā “Uz līnijas” kāda skatītāja izteica ieteikumu premjeram Krišjānim Kariņam (JV) ieviest jaunu reformu – eitanāziju invalīdiem. “Jāsāk domāt par eitanāziju mums invalīdiem un onkoloģiski slimajiem, jo cits nekas neatliek, kā tikai eitanāzija. Vajag ļaut eitanizēt,” tā sacīja zvanītāja uz raidījumu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Vai būtu Latvijā tiešām jālegalizē eitanāziju? Uz šo un uz skatītājas jautājumu savu personīgo viedokli pauda Latvijas Ārstu biedrības valdes loceklis, traumatologs-ortopēds Sandris Petronis: “Kā ārsts, kas ir mana galvenā speciālitāte, es nebūtu gatavs tādam solim. Tomēr mans uzdevums un mana misija ir saglabāt dzīvību, saglabāt veselību, un tas ir tas primārais, ko es gribu darīt savā dzīvē.”

Otrs šīs pašas skatītājas jautājums skāra citu tematu – par invalīdu medicīniskajām pārbaudēm, lai saglabātu grupu: “Vajag mazāk katru gadu un katru otro gadu taisīt tās pārbaudes – speciāli taisa garas, lielas rindas uz izmeklējumiem, it kā mums pieaugtu jauna kāja un būtu ielikta jauna sirds vai vēl kaut kas.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz skatītājas otro jautājumu turpināja atbildēt ārsts Petronis: “Ir lietas, ko var sakārtot – tur sanāk ekonomija, ja mēs varētu pārskatīt to nepieciešamību pēc atkārtotas pārbaudes, lai sagalabātu invaliditāti, jo tur visur tiek prasīta speciālistu apskate, kas maksā, dažādi laboratoriskie izmeklējumi, rentgena izmeklējumi un vēl citi dārgāki izmeklējumi, kas arī maksā. Līdz ar to tā būtu arī iespēja, kur varētu ietaupīt.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.