Labklājības ministre un Saeimas deputāte Ramona Petraviča: “Es politikā nenācu naudas vai kādu personīgu labumu dēļ.”
Labklājības ministre un Saeimas deputāte Ramona Petraviča: “Es politikā nenācu naudas vai kādu personīgu labumu dēļ.”
Foto: Paula Čurkste/LETA

Skatītājas zvans un pārmetums Ramonai Petravičai : “Kāpēc ministre melo? Kāpēc jūs sakāt, ka viss ir kārtībā? Tā nav!” 63

Papildināta plkst. 20.01.

Kanāla “RīgaTV 24” raidījuma “Uz līnijas” ēterā, kad attālināti žurnālists Jānis Labucs intervēja labklājības ministri Ramonu Petraviču, studijā pienāca zvans no kādas skatītājas, kura apgalvoja, ka ministres teiktais par sociālajiem aprūpes centriem un situāciju tajos, esot meli.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

“Kāpēc jūs sakāt, ka sociālajos centros visi ir apmierināti? Nav tā! Kāpēc jūs sakāt, ka viss ir kārtībā? Kāpēc sakāt, ka piemaksas ir? Nav tā! Es pati tur strādāju. Kāpēc ministre melo?” – skatītāja sacīja, piezvanot uz studiju un izmantojot iespēju personīgi uzdot labklājības ministrei šos jautājumus.

Labklājības ministre Ramona Petraviča skaidroja, ka cilvēkiem, kas strādā sociālajos centros un ir saistīti ar Covid-19 slimnieku aprūpi un ir saskarsmē ar tiem, saņem 50% piemaksas no kopējās algas.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Darbiniekam ir jāiesniedz iesniegums iestādes vadītājam, lai tā būtu. Ja tas tā netiek darīts, tā varētu būt pašvaldības problēma… Jo valsts sociālajos centros piemaksas tiek nodrošinātas visiem darbiniekiem,” – teica ministre.

Raidījumā ministre Ramona Petraviča nav maldinājusi sabiedrību, portālam LA.lv uzsvēŗa Labklājības ministres padomnieks komunikācijas jautājumos Jānis Zariņš.

Pēc raidījuma pēc ministres iniciatīvas tika noskaidrots, ka SAC “Lielbērze” darbiniece nav saņēmusi piemaksu, jo viņai nav bijusi maiņa pēc 23. decembra, kad tika konstatēts vīruss sociālās aprūpes centrā.

Savukārt par janvārī nostrādātajām maiņām piemaksa tiks saņemta kopā ar februāra algu. Šai darbiniecei pēc VID datiem ir darbnespēja no 25.12.2020. – 11.01.2021. Piemaksa par darbu ar Covid pacientiem nav patiešām izmaksāta iepriekš minēto iemeslu dēļ, bet darbiniece ir saņēmusi piemaksu decembrī par novērtējumu, skaidroja ministres pārstāvis.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.