“Krievu armija ir bijusi plika vienmēr! Vēsturiski tai nekad nekas nav bijis, tāpēc par to nebūtu jābrīnās” 243

TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš salīdzina Krievijas rekrutēšanas plakātus dažādās pilsētās.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

“Jo bagātāka pilsēta, jo vairāk maksā!” dalās Slaidiņš. Ņižņijnovgorodā par rekrutēšanos tiek solīta vienreizēja izmaksa 1 miljons Krievijas rubļu, kas ir aptuveni 10200 eiro.

Savukārt, Sanktpēterburgā par rekrutēšanos Krievijas armijā sola vairāk- 1300 000 rubļu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Jo bagātāka pilsēta, jo attīstītāks reģions tad, protams, piedāvā vairāk,” nav gan zināms kā ir attālākos un nabadzīgākajos Krievijas nostūros.

Raidījuma vadītājs Romāns Meļņiks piebilst, ka plakātos Krievijas armijas karavīri izskatās moderni aprīkoti, kas diez vai tā patiešām varētu būt.

Uz ko majors Slaidiņš zina komentēt, ka ir jūtams manāms sašutums par krievu ģenerāļa paziņojumu, ka tagadējā Krievijas armija atgādina partizānu vienību. Cilvēki Krievijā pauž neizpratni, kā tā var būt un kāpēc armija ir novesta līdz tādam līmenim?

“Bet krievu armija ir bijusi plika vienmēr! Vēsturiski tai nekad nekas nav bijis, tāpēc par to nebūtu jābrīnās,” skaidro majors Jānis Slaidiņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.