Slaidiņš: Uz visiem ceļiem, kas ved no Krievijas uz Baltkrieviju, ir kontroles 8

Jānis Slaidiņš, NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks, TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” stāstījis par situāciju uz Baltkrievijas-Krievijas robežas, norādot, ka Baltkrievija tur izveidojusi kontrolpunktus.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
Mājas
Latvijas Jumiķu apvienības vadītājs: Latvijā jau ir pirmie gadījumi, kad saules paneļi uz jumta ir aizdegušies paši no sevis
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Lasīt citas ziņas

Uz visiem ceļiem, kas ved no Krievijas uz Baltkrieviju, ir kontroles. Tiek pārbaudītas pases, automašīnas. Viņš norāda, ka ir grūti izskaidrot, kāpēc tas tā ir, bet pieļauj iespēju, ka tas ir terora draudu dēļ.

Ļoti liela aktivitāte ir Krievijas gaisa spēkiem kopā ar Baltkrieviju. Regulāri tiek veiktas patruļas virs Baltkrievijas teritorijas, un atsākušies lidojumi no Krievijas uz Mačuļišču lidlauku, J.Slaidiņš piebilst.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī uz Latvijas-Baltkrievijas robežas situācija ir saspringta. Aģentūra LETA informē, ka šogad kopumā no nelikumīgas Latvijas-Baltkrievijas robežas šķērsošanas atturēti 2565 cilvēki, bet humānu apsvērumu dēļ Latvijā uzņemti 177 cilvēki.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija šodien plāno iepazīties ar aktuālo robežapsardzības situāciju uz valsts robežas ar Baltkrieviju.

Pērn kopumā novērsti 5286 cilvēku mēģinājumi nelikumīgi šķērsot Latvijas-Baltkrievijas robežu, savukārt 217 cilvēkiem humānu apsvērumu dēļ robežas šķērsošana netika liegta.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.