Foto. imago/Action Pictures

Sliktu braukšanas apstākļu dēļ trešdien atcelti vairāki reģionālo autobusu reisi 9

Sliktu braukšanas apstākļu dēļ trešdien SIA “Latvijas sabiedriskais autobuss” atcēlis vairākus reģionālo autobusu reisus, liecina Autotransporta direkcijas mājaslapā pieejamā informācija.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Vienlaikus “Norma-A” atcēlusi trīs reisus transportlīdzekļa tehnisko bojājumu dēļ.

Sliktu braukšanas apstākļu dēļ “Latvijas sabiedriskais autobuss”, pēc jaunākās pieejamās informācijas, atcēlis reisu Vilgāle-Kuldīga, kas izbrauc plkst.6.45, reisu Kuldīga-Krogsētas-Ēdas-Kuldīga, kas izbrauc plkst.7, reisu Skrunda-Laidi, kas izbrauc plkst.7.20, reisu Laidi-Skrunda, kas izbrauc plkst.7.50, reisu Kuldīga-Pūces-Vilgāle-Kuldīga, kas izbrauc plkst.8, reisu Kuldīga-Vilgāle, kas izbrauc plkst.8, kā arī reisu Bites-Sausnēja-Sidrabiņi-Viesiena-Madona, kas izbrauc plkst.8.05.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat “Latvijas sabiedriskais autobuss” atcēlis reisu Skrunda-Ikaiši, kas izbrauc plkst.15, reisu Skrunda-Laidi, kas izbrauc plkst.15.30, un reisu Laidi-Skrunda, kas izbrauc plkst.16.

Savukārt “Norma-A” transportlīdzekļa tehnisko bojājumu dēļ atcēlusi reisu Rēzekne-Ludza, kas izbrauc plkst.6.55, reisu Alūksne-Mālupe-Liepna-Balvi, kas izbrauc plkst.11.05, un reisu Balvi-Liepna-Mālupe-Alūksne, kas izbrauc plkst.14.25.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.