FOTO: Ekrānuzņēmums/Instagram

Smagā stāvoklī slimnīcā atrodas dragkvīna Janīna, tiek meklēti negadījuma aculiecinieki: “Viss tagad ir Dieva un ārstu rokās…” 0

Smagā stāvoklī slimnīcā atrodas dragkvīna Janīna. Amuna Davis meklē negadījuma aculieciniekus un lūdz sabiedrības palīdzību ārstēšanai.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Lasīt citas ziņas

Par notikušo influenceris Amuna Davis informējis sociālajā tīklā “Instagram”. Viņš raksta: “Aicinām ziedot Jānim (Janīnei) sakarā ar 15.jūnija agra rīta nelaimes gadījumu, kurā plkst. 7.00 no rīta Jānis tika notriekts ar mašīnu. Pašlaik Jānis atrodas jau divas dienas komā, bez veselības stāvokļa uzlabojumiem. PAŠLAIK. Mūsos ir spēks. Viss tagad ir Jāņa, Dieva un ārstu rokās. Mēs kopā varam parūpēties lai viņš varētu atgriezties dzīvē un turpināt ārstēšanos, un veselības atgūšanu ilgstošajam laika periodam. Paldies! Mīlu.”

Publicēts arī konta numurs:
Ziedojums Jānim – LV18PARX0012183813000 – Dāvis Ķimenis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Amuna Davis arī informējis, ka viņa draugu Jāni, kurš plašākai sabiedrībai pazīstams ar dragkvīnas vārdu Janīne, notriekusi automašīna. Šobrīd Jānis smagā stāvoklī atrodas slimnīcā, ārsti cīnās par viņa dzīvību.

Amuna par negadījumu uzzinājis no Jāņa darba kolēģiem, kuri devuši ziņu, ka viņš nav ierades darbā. Amuna uzreiz devies pārmeklēt Jāņa dzīvokli, iesaistījis arī ugunsdzēsējus un neatliekamās palīdzības brigādi, taču dzīvoklī Jāni neatradis.

Tikai vēlāk kāds no mediķiem pateicis, ka šajā rītā netālu no Jāņa dzīvokļa noticis negadījums, kāds ir notriekts ar automašīnu…

Amuna Davis ir sašutis par šo situāciju, kad neviens neinformēja tuviniekus par nelaimi, arī policija neesot sazinājusies. Jānim makā bijusi pase, vai tiešām pēc tās neesot iespējams “sazīmēt” tuviniekus?

Jānis no rīta esot paņēmis nomas elektrisko skrejriteni, taču pēc kāda laika to atslēdzis. Sīkākas detaļas nav zināmas, tāpēc tiek meklēti aculiecinieki, kuriem ir jebkāda plašāka informācija par notikušo. Cietušā stāvoklis šobrīd ir smags, konstatēti vairāki galvaskausa lūzumi.

SAISTĪTIE RAKSTI