Foto: LETA

Sociālie tīkli par “Mīlestības vārdā. 18+” izmaksām: “Tagad mums ir ne tikai “zelta tilts”.” 0

LTV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” sacēlis vētru arī sociālajos tīklos. Raidījums publiskoja summas, ko par Latvijas simtgadei veltīto koncertu “Mīlestības vārdā” saņēma mākslinieki, kuri tajā strādāja.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

Par simtgades koncertu “Mīlestības vārdā. 18+”, kas notika 19. novembra vakarā pie Gaismas pils, šī koncerta izpildproducents Jānis Šipkēvics autoratlīdzībās saņēmis vairāk nekā 17 tūkstošus eiro, videografiku autors Gatis Mūrnieks ap 6400 eiro, Reinis Sējāns – ap 5800 eiro, liecina LTV raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” publiskotā informācija no pašas Kultūras ministrijas mājaslapas, kas pēc lielās intereses gan no tās izņemta.

Plaši apspriestā jaunā izpildītāja Evija Vēbere par divu dziesmu izpildījumu saņēmusi 666 eiro, grupas “Prāta vētra” dalībnieks Renārs Kaupers – 1000 eiro. Savukārt cits prātvētrinieks Jānis Jubalts, kurš arī uzstājās šajā koncertā, raidījumam norādīja, ka autoratlīdzību nav saņēmis jo uzstājies draugu aicināts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ievērojamas atlīdzībass saņēmuši arī koncerta organizētāji no Kultūras ministrijas puses. Kopējās autoratlīdzību summas pārsniegušas 57 000 eiro, un konkurss par koncerta producēšanu nav bijis rīkots. Mākslinieku izvēle un autoratlīdzību lielums bijis Jāņa Šipkēvica ziņā.

Ances ieraksts ir īss un lietišķs:

Dziedātāja Marta Kukarane:

Arī Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs uzskata: iedzīvotājiem jāzina, kā tiek tērēta valsts budžeta nauda:

Iveta Indriksone:

Žurnālists Jānis Eglītis:

Liepājnieks Aigars Prūsis salīdzina “Mīlestības vārdā. 18+” dalībniekiem un Dziesmu svētku virsvadītājiem samaksāto naudu:

Koblenz Drošība vadītājs Raivis Terinks ironizē:

Tagad mums ir ne tikai “zelta tilts”…

Režisore un rakstniece Kristīne Želve īsti nepiekrīt, norādot, ka nespeciālistam grūti novērtēt ieguldījumu koncerta veidošanā:

Programmētājs Jānis Lācis arī ir koncerta rīkotāju pusē:

Savukārt Twitter lietotājs ar segvārdu lauziC oponē:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.