Foto: ekrānuzņēmums no sociālā tīkla “X” Ginta Zilbaloža publicitātes

“Šodien būs brīvdiena?” Sociālo tīklu lietotāji steidz sveikt “Straumes” radošo komandu ar vēsturisko panākumu 38

Pievieno LA.LV

Jau iepriekš vēstīts, ka ASV Beverlihilsā svētdien “Zelta globusu” balvu ceremonijā ar labākās animācijas filmas balvu godalgota latviešu režisora Ginta Zilbaloža filma “Straume”. Šis ir pirmais “Zelta globusa” apbalvojums Latvijas vēsturē.

Kokteilis
14 lietas, ko tu noteikti dari salonā, bet tās slepeni kaitina tavu frizieri
Horoskopi no 27. aprīļa līdz 3. maijam. Šonedēļ īpaši svarīgi būs saudzēt savus spēkus un neuzņemties citu cilvēku problēmu risināšanu
VIDEO. Priekulē nogāzusies vēja turbīna, sabiedrības reakcija pretrunīga, Melnis jau rīt dosies uz notikuma vietu 21
Lasīt citas ziņas

Protams, ziņa par “Straumes” triumfu prestižajā “Zelta globuss” balvu ceremonijā nepalika nepamanīta arī sociālo tīklu lietotāju vidū. Sociālajos tīklos cilvēki steiguši sveikt “Straumes” radošo komandu. Mūziķis Goran Gora, uzsverot šo nozīmīgo sasniegumu, ierosinājis izsludināt brīvdienu, līdzīgi kā pēc Latvijas hokeja izlases neaizmirstamā bronzas panākuma 2023. gadā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Straumes” veidotāji pēc vērienīgā triumfa devušies uzvaru svinēt vienā no zināmākajām ASV ātrās ēdināšanas iestādēm – “In-N-Out Burger”.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.