Latvijā
Sabiedrība

Šodien strādāt atsāk “Līvu akvaparks”0


Ātrgaitas nobrauciena komplekss "Līvu akvaparkā".
Ātrgaitas nobrauciena komplekss "Līvu akvaparkā".
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Ūdens atrakciju parks “Līvu akvaparks” šodien atsāk darbību pilnā apmērā, aģentūrai LETA pavēstīja “Līvu akvaparka” īpašnieces SIA “Akvaparks” izpilddirektore Velta Lasmane.

Viņa informēja, ka ūdens atrakciju parkā tiks atvērti visi kompleksi, kā arī tiks pagarināts darba laiks, vienlaikus turpinot regulēt apmeklētāju plūsmu atbilstoši Ministru kabineta Covid-19 izplatību ierobežojošo pulcēšanās noteikumu prasībām.

Lasmane arī atzīmēja, ka ūdens atrakciju parks atsāks darbību pilnā apmēra pēc 111 pilnas un daļējas dīkstāves dienām.

“Līvu akvaparkā” kopš 20.jūnija apmeklētājiem bija pieejami tikai vasaras pludmale, viļņu baseins un SPA komplekss, kas ir apmēram 65% no kopējās platības un atrakcijām vasaras sezonā.

Lasmane norādīja, ka divu nedēļu laikā apmeklētāji galvenokārt bija no Latvijas (49%), kamēr apmeklētāji no Igaunijas veidoja 30%, bet apmeklētāji no Lietuvas – 14%. Vienlaikus ūdens atrakciju parku šajā laikā apmeklējuši arī klienti no Somijas, Indijas, Norvēģijas, Polijas, Spānijas, Ukrainas un Vācijas.

Salīdzinājumā ar attiecīgo periodu pērn, par 15,5% samazinājies pašmāju apmeklētāju īpatsvars, bet divas reizes audzis apmeklētāju skaits no Igaunijas.

“Līvu akvaparks” darbojas kopš 2003.gada nogales. Kopējā kompleksa platība ir 18 000 kvadrātmetru, tostarp vasaras pludmales platība ir 6000 kvadrātmetru. Komplekss aprīkots ar 21 dažādas pakāpes sarežģītības slīdkalniņu un 11 baseiniem. Kompleksa izveidē ieguldīti 18 miljoni eiro.

Saistītie raksti

2019.gadā “Akvaparks” strādāja ar 4,575 miljonu eiro apgrozījumu un peļņu 624 925 eiro apmērā, liecina “Firmas.lv” informācija.

Kompānija “Akvaparks” reģistrēta 2000.gada septembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,13 miljoni eiro. “Akvaparka” kapitālā 66,54% pieder SIA “Korporatīvā sabiedrība”, 15,72% – SIA “Uniholding”, 11,64% – SIA “Art Managment”, bet 6,1% – SIA “Etro Serviss”, savukārt kompānijas patiesā labuma guvēji uz īpašumtiesību pamata ir Pēteris Šmidre, Benno Popļanskis, Tatjana Gedžiene un Ella Elstere.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli?
Intervija 1 stunda
IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
7 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 5 stundas
AO
Andris Ozoliņš
Ekonomika
Energoefektivitātes milzis Piņķos: kā Saules ielas 2 iedzīvotāji panāca, ka par siltumenerģiju būs jāmaksā trīs reizes mazāk
49 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Viens gan ir jāsaprot – vīrusi neatnāk, lai mūs tikai pabaidītu, tie atnāk uz palikšanu
4 stundas