Foto: Shutterstock

Šodien uz kādu brīdi tu vari pazaudēt saikni ar realitāti… Horoskopi 20.septembrim 5

Auns

Rīkojies, nevis baidies, jo baidoties nenokļūsi ne soli tuvāk savam mērķim. Baidīties vari tikai pārlieku riskēt, tāpēc to nevajag darīt.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Lasīt citas ziņas

Šodien tu būsi ļoti, ļoti nepacietīgs. Tas var izraisīt kaudzi pārpratumu un pat radīt visai nopietnus strīdus. Tāpēc atrodi sevī kaut kripatiņu pacietības.

Dvīņi

Tu vari izpausties pēc pilnas programmas, jo tev nekas un neviens nespēs traucēt. Ja tu esi ieinteresēts izdarīt kaut ko ļoti ātri, bez īpašas piepūles, šo gan atliec uz citu dienu.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Iespējams, ka tev šodien nāksies samierināties ar vērotāja lomu. Jo ietekmēt procesus tu nevarēsi, bet vērot gan, un arī izdarīt pareizus secinājumus.

Lauva

Tu vari sajust ļoti lielu “izsalkumu” pēc kaut kā skaista un izsmalcināta. Un būtu lieliski, ja tu šo kāri apmierinātu jau no paša rīta.

Jaunava

Tu būsi lieliskā formā. Apkārtējie gan būs nedaudz nepacietīgi, taču tev viss izdosies, ja vien tu to patiesi vēlēsies un veltīsi tam kaut mazlietiņ enerģijas.

Svari

Jo augstāk tu stāvi, jo zemāk tev jāliecas – tas šodien būs par tevi. Tāpēc stipri labi padomā, vai tu vēlies uz apkārtējiem noskatīties “no augšas”, jo var izrādīties, ka tā nepavisam nav laba ideja.

Skorpions

Uz kādu brīdi tu vari pazaudēt saikni ar realitāti. Īpaši tas var notikt tad, kad kāds tev paziņos negaidītas, bet ļoti labas ziņas.

Strēlnieks

Ne visiem patiks tas, kā tu šodien rīkosies. Bet, ja tu vēlies turpināt tādā pašā garā, no savas puses neko nemainot, esi gatavs, ka ap vakara pusi ienaidnieku tev būs vairāk.

Mežāzis

Šo dienu vajadzētu veltīt mājai un ģimenei, jo šajās jomās iespējas ir vislielākās. Nevajadzētu iegādāties dārgus un nevajadzīgus pirkumus.

Ūdensvīrs

Šodien var notikt kāda kļūme – tevi noturēs par kādu citu. Tas var būt smieklīgi un var izvērsties arī ne visai smieklīgi. Tāpēc seko līdzi visam gana uzmanīgi.

Zivis

Iespējams, ka tev šodien nāksies pārkāpt kādam savam principam. Tas nav ne labi, ne slikti, vienkārši pieņem to, ka tā var notikt un daudz par to nebēdā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.