Publicitātes foto

No šova “Dejo ar zvaigzni” izbalso Svetlanu Loevu; atgriežas Liene Greifāne 0

Lieldienu īpašais “Dejo ar zvaigzni” raidījums sagādāja daudz intrigu un emociju, taču vienam diemžēl vienmēr jāiziet, un tie šoreiz bija Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

Šā vakara svētdienas lielais šova “Dejo ar zvaigzni” uznāciens nebija tāds kā citi kaut vai tikai tāpēc, ka katram pārim bija jāizpilda nevis viena deja, kā ierasts, bet gan uzreiz divas. Blakus jaunas programmas izveidošanai dalībniekiem bija arī jāatkārto viena deja, ko viņi bija dejojuši pirms tam. Blakus tam jau pašā šova sākumā noskaidrojās, kurš pāris tad atgriezīsies cīņā par galveno balvu, kā arī, protams, neiztikām bez nu jau ierastā eksāmena raidījuma pēdējā cēlienā.

Greifānei atgriešanās ar uzviju

Liene Greifāne ar Viktoru Haritonovu jau uzreiz pierādīja, kāpēc tieši viņiem bija jāatgriežas šovā, jo ar savu kaislīgo un ugunīgo pasodobli iekaroja gan zāles, gan arī žūrijas simpātijas, ko pierādīja divi viņu virzienā raidītie desmitnieki. Jāpiebilst, ka viens no tiem bija tieši no Vladimira Ponomarjova, kura pozitīvo uzmanību, kā zināms, iekarot ir ļoti grūti. Arī otrais uznāciens bija satriecošs, saņemot trīs devītniekus, un bija skaidrs, ka tieši šie divi dejotāji ar abām kājām nostiprinājās vismaz līdz nākamajai svētdienai.

Oliņa asaras pēc pirmās dejas

CITI ŠOBRĪD LASA

Ļoti emocionāls pirmais uznāciens izvērtās “Latvijas Lepnumam” Mārtiņam Oliņam, kurš pēc žūrijas asās kritikas deju laukumu pameta ar asarām acīs. Dramatiskus brīžus savās galvās noteikti piedzīvoja arī Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, kuri kopā ar Svetlanu Levu un Mārtiņu Kagaini pēc abām dejām dalīja pēdējo vietu, kas nozīmēja, ka uz to brīdi viņu dalība šovā bija apdraudēta.

Eksāmenā zvaigznēm jādejo savā starpā

Neiztika arī bez eksāmena, kurā šoreiz tika mainīti noteikumi, jo zvaigznes nevarēja dejot vis ar saviem ierastajiem partneriem, bet kādu citu, ko izlozes kārtā izvēlējās viņi paši. Ironiskā kārtā Gints Grāvelis izvilka tieši Svetlanu Levu, kas situācijai tikai piešķīla uguni. Interesantākais ir tas, ka dalībnieki varēja no maģiskās sarkanās aploksnes izvilkt arī sava dzimuma pārstāvi, kas izdevās Diānai Kubasovai. Tas viņai ar Lieni Greifāni netraucēja nodejot lielisku pasodobli.

Tieši viņas, kā arī Evija Skulte, kurai bija jestra deja ar Mārtiņu Oliņu korejiešu popzvaigznes superhita “Gangnam Style” pavadībā, saņēma vienu punktu klāt saviem žūrijas vērtējumiem.

Greifāne uzvar, Levai šovs beidzies

Jau pieminētie – Greifāne un Haritonovs, arī uzvarēja šī vakara kopvērtējumā, bet kārtējo reizi interesanta situācija bija vērojama interneta un telefona balsojumos. Jau kuro reizi visvairāk zvanus saņēma biznesa lēdija Svetlana Leva un viņas deju partneris Mārtiņš Kagainis, turpretī internetā viņiem bija vismazāk klikšķu.

Taču, kā zināms, visu nosaka kopvērtējums, un, sakopjot visus balsojumus kopā, vājāko rezultātu vakar uzrādīja Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis. Biznesa lēdija pēc šova portālam Skaties.lv atzina, ka nejūtas apbēdināta, bet tieši pretēji: “Es esmu laimīga! Ar tik mazu atbalstu vienā no balsojumiem (interneta – red.), un tikt līdz septītajam raidījumam, ir ļoti labs sasniegums. Viss ir kārtībā!”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.