STOPkadri: Divi Latvijas neaizstājamie ierēdņi – “viņi vienmēr krīt pie “krējuma bļodiņām”” 146

Pievieno LA.LV

Latvijā ir tāda lieta, ka ierēdņi ik pa laikam atkāpjas no amatiem. Kas ar viņiem notiek – nav līdz galam tikuši galā ar savu darbu vai ir noguruši, mēdz būt dažādi. Bet tie galvenie ierēdņi vienmēr krīt uz četrām kājām un, kas interesanti, vienmēr pie krējuma bļodiņām.

VIDEO. “Skumji, ka mums tāds veselības ministrs.” Cilvēki izsaka kritiku par Hosama Abu Meri komunikācijas stilu – kas raisa neapmierinātību?
Domājāt, ka netīro trauku kaudze izlietnē nozīmē slinkumu? Patiesība jūs pārsteigs!
Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Lasīt citas ziņas

TV24 raidījums “STOPkadri” piedāvā stāstu par diviem neaizstājamiem ierēdņiem – viņi vienmēr, mainot amatus, paliek kaut kur tur, kur ir daudz naudas.

Kristiāns Godiņš. 2023.gada beigās viņš atkāpās no Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētāja amata, atstājot aiz sevis ļoti daudz nesmukumu, tajā skaitā autopārvadājumu karteli, lai jau palikušie ar to tiek galā, smejas raidījuma vadītājs Armands Puče.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šobrīd Godiņš mierīgi turpina darbu “Latvijas pastā” pie krējuma bļodiņas ar 6000+ eiro algu mēnesī, atbildot par starptautiskajiem sūtījumiem.

Imants Paeglītis. Līdzīgs gadījums. 2023. gadā viņš atkāpās gan no Gaiļezera (RAKUS) slimnīcas vadītāja amata, gan pēc tam no “Pasažieru vilciena” padomes locekļa amata – “Viss fiksi, manīgs puika!”

Šobrīd Paeglītis, plaša profila speciālists, strādā “Rīgas ūdenī” un “Latvijas Loto” ar algu 10 000 eiro mēnesī.

Puče pieļauj, ja reiz Paeglītis atkāpies no iepriekšējiem amatiem, tad tur noteikti bija kādas nepatikšanas, tad bija laikus jāmeklē siltāka vietiņa jeb jauni izaicinājumi, ar ko tagad visi atrunājas.

“Neaizstājamie!”

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.