Ekonomika
Bizness

“Swedbank” kā pirmā Latvijā piedāvā atvērt uzņēmuma kontu attālināti1

Foto: LETA

“Swedbank” sākusi piedāvāt attālināto uzņēmuma konta atvēršanu — tā ir iespēja “Swedbank” klientiem-privātpersonām ietaupīt laiku un ērti atvērt uzņēmuma kontu digitāli, nedodoties uz bankas filiāli klātienē.

“Swedbank” ir vienīgā banka Latvijā, kas nodrošina pilnu uzņēmuma konta atvēršanas procesu digitāli. Turklāt šobrīd to var izdarīt bez maksas.

Lai “Swedbank” klientam nevajadzētu doties uz filiāli, bet varētu atvērt uzņēmuma kontu attālināti, ir nepieciešams tikai bankā reģistrēts derīgs personu apliecinošs dokuments un “Smart-ID” ar kvalificētu elektronisko parakstu vai eID karte.

Tiesa, šī ērtā un ātrā iespēja ir pieejama Latvijas rezidentiem ar vienpersoniskām paraksttiesībām Latvijā reģistrētā uzņēmumā.

Klients no bankas saņems atbildi vienas darba dienas laikā un tiklīdz pieteikums būs apstiprināts, varēs parakstīt līgumus internetbankā.

Šobrīd kvalificētais “Smart-ID” ir jau vairāk nekā 32 000 “Swedbank” klientu, un to skaits ar katru dienu palielinās. Tāpat ir vairāki simti eID lietotāju, kas arī izmanto šo autentifikācijas veidu, lai veiktu attālinātās darbības internetbankā un citos resursos.

“Swedbank” Uzņēmumu pārvaldes vadītāja Ieva Vīgante uzsver, ka “Swedbank” pētījumi rāda, ka tieši bankas pakalpojumu digitālo pieejamību “Swedbank” klienti vērtē visaugstāk.

“Tāpēc esam gandarīti, ka šo gadu sākam ar labiem jaunumiem un piedāvājumu gan jaunajiem uzņēmējiem, kas nolēmuši uzsākt uzņēmējdarbību un kam nepieciešams atvērt pirmo kontu, kā arī tiem, kam bizness aug un nepieciešams uzņēmumam konts “Swedbank”.”

Saistītie raksti

“Redzam, ka aug kvalificētā Smart-ID popularitāte, un aizvien vairāk klientiem, lai atvērtu uzņēmuma kontu, nekur nav jādodas — visu var izdarīt ātri un ērti no sava biroja vai mājām, tādējādi koncentrēties uz citām svarīgām lietām savā ikdienā.”

Tiem klientiem, kam šobrīd vēl nav kvalificētā Smart-ID, banka iesaka doties uz filiāli, kur darbinieki bez maksas palīdzēs uzlikt risinājumu, kas vēlāk noderēs arī citu darbību veikšanai internetbankā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.