Ekrānuzņēmums/Bez Tabu

Tā kā “bomzis”. Pašvaldība izliek no dzīvokļa 1. grupas invalīdi un pamet likteņa varā 10

Pievieno LA.LV

Daudzstāvu namu Ganību ielā Jelgavā vairākus gadu desmitus par savām mājām uzskata “Bez Tabu” skatītāja Skaidrīte, taču šobrīd situācija ir krietni citādāka, jo vietējā dome, iedzīvotājai nezinot, izliek jelgavnieci no pašvaldībai piederošā mitekļa, vēstīja raidījums “Bez Tabu”.

VIDEO. Sabiedrība izdarīja to, ko valsts nespēja… 24 stundu labdarības maratonā saziedoti nepieciešamie līdzekļi smagi slimās Līvas ārstēšanai
FOTO, VIDEO. Izskan pirmās versijas, kas izraisījis pēdējā laika smagāko avāriju, kur sadūrās piecas smagās mašīnas
Kokteilis
Maskas ir kritušas! Par ko katras zodiaka zīmes pārstāvji melo visbiežāk?
Lasīt citas ziņas

Skaidrīte šobrīd dzīvo pie drauga, kurš jelgavnieci nespēja pamest nelaimē. Pērnā gada vasarā kundze pēc smagu veselības problēmu izdziedēšanas atstāj pansionātu, lai atgrieztos līdzšinējā dzīvesvietā Ganību ielā. Taču drīz vien uzzina, ka pēc vīra nāves pašvaldība nolēmusi izlikt Skaidrīti no dzīvokļa.

Skaidrītei, kura šobrīd ir 1. grupas invalīde, pašvaldība jaunu mitekli neierāda, bet gan atstāj uz ielas un pamet likteņa varā.

Skaidrīte, izlikta uz ielas:

CITI ŠOBRĪD LASA

“[Domes pārstāvis] saka, ka jums ir meita, jums ir tā kā apgādniece, lai viņa visu kārto. Es saku, ka esmu izdeklarēta ārā no dzīvokļa. Tā kā “bomzis”. Man nav, kur dzīvot. Cik es ilgi pie draugiem dzīvošu. Atbildēja, ka neko nezinot un viss. Un atliek runu, lai tik tinās ārā pa durvīm.”

Skaidrītei ir divas meitas, taču attiecības neesot tās labākās, tāpēc palīdzīgu roku nesagaidīt. Jelgavniece apsaimniekotājam jau esot pārskaitījusi vairāk nekā 1200 eiro. Taču nupat saņemta jauna vēstule, ka jāatmaksā vēl vairāk nekā 800 eiro.

Skaidrīte uzsver, ka viņa būtu laimīga, ja pašvaldība varētu piešķirt kaut vai telpu sociālajā mājā, atbrīvojot arī no beidzamā parāda apmaksas.

Pašvaldība apstiprina, ka Skaidrīte, būdama 1.grupas invalīde, var pretendēt uz pašvaldības sociālo dzīvokli. Tomēr esot nepieciešams veikt oficiālā kārtībā noteiktas darbības, pirmkārt, iesniegums par nepieciešamību saņemt palīdzību.

Plašāk “Bez Tabu” sižetā:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.