“Tautas griba bija diezgan skaidra,” Manabalss.lv vadītājs par skaļākajām iniciatīvām 12

Viena no nesenākajām portālā manabalss.lv iesniegtajām iniciatīvam bija: izbeigt bijušo prezidentu uzturēšanu par tautas naudu, tā savāca vairāk nekā 22 000 parakstu. Tā TV24 raidījumā “Uz līnijas” stāstīja platformas vadītājs Imants Breidaks. Viņš dalīās ar populārākajām un skaļākajām platformas iniciatīvām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Baltijas valstis paziņojušas Krievijai un Baltkrievijai, ka izstājas no Maskavas kontrolētā elektrotīkla: “Mēs demontēsim pēdējos fiziskos savienojumus” 16
Lasīt citas ziņas

“Mums sāp sirds par katru zaudējumu, taču to uzvaru tomēr ir gana daudz. Un mēs priecājamies par uzvarām vairāk,” Breidaks šo piemēru par prezidentu neatbalstīšanu pēc viņu karjeras beigām min, kā labu piemēru, jo šajā iniciatīvā aktīvi iesaistījās: “Tautas griba bija diez gan skaidra.”

Breidaks min arī citas iniciatīvas, kurām gājis samērā grūti. Viena no tādām bija dzīvesbiedru likuma iniciatīva, kuru vairākkārt noraidīja.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Visu laiku vislielākā iniciatīva bijusi -par nekustamā īpašuma nodokli, vairāk nekā 50 000 parakstu, n-tās reizes presē bijusi, n-tās reizes televīzijā bijusi. Šai iniciatīvai izdevās apturēt nekustamā īpašuma nodokļa kāpšanas tempu, iesaldēt uz kādu posmu, taču tomēr tas nekustamā īpašuma nodoklis ir kāpis un tas process nav nekāda simtprocentīgā uzvara,” stāsta Breidaks.

Taču viņš atzīmē, ka šīs iniciatīvas autori ir publiski norādījuši, ka tā tomēr ir daļēja uzvara, jo: “Valsti izkustināt tomēr izdevās.”

“Vai mums sāp sirds par to, ka 50 000 cilvēku nesasniedza vēlamo? Jā, sāp, bet nebija arī tā, ka tas tiktu ignorēts,” optimistiski ir noskaņots platformas Manabalss.lv vadītājs Imants Breidaks.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.