Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tavas emocijas šodien var sist augstu vilni! Horoskopi 14.septembrim0

Foto: FreePik

Auns

Šodien tev negribēsies ierobežot savu brīvību, tomēr nāksies. Reizēm nākas upurēt arī to, ko ļoti negribas.

Vērsis

Šī diena būs otršķirīga, jo galvenā nozīme šodien būs tavai iekšējai pasaulei un tavām sajūtām.

Dvīņi

Daudzi tev šodien uzdos visvisādus jautājumus, bet tev tik ļoti negribēsies tajos iedziļināties. Tomēr arī tev ir dažādi pienākumi. Vai tev jāatgādina, kas var notikt, ja tos nepildīsi?

Vēzis

Šodien tev būs dots vairāk, nekā tu vispār varēsi būt vēlējies. Iespējams, tu vari padalīties ar vēl kādu, kam kaut kas no tā visa, kas ir tev – būs nepieciešams vairāk?

Lauva

Šī diena tev sola interesantas tikšanās un interesantas iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem. Esi gatavs “atdot” sevi lielos daudzumos.

Jaunava

Nevajadzētu ierobežot savu brīvību, tu reizēm sevi pārlieku apdali. Nevienam tu neesi neko parādā, tu vari rīkoties tā, kā pats uzskati par pareizu un kā jūties.

Svari

Šodien zvaigznes tev sola lielu izlēmību, cerības un pat sapņu piepildīšanos. Pamēģini, iespējams, ka viss iecerētais patiešām izdodas!

Skorpions

Attiecības ar līdzcilvēkiem ir ļoti svarīgas, lai arī reizēm tu to apzināti vēlies noliegt. Šī diena nav piemērota tam, lai tu tās ar kādu sabojātu.

Strēlnieks

Šī diena ir viela pārdomām. Ja tu vēlies aktīvi rīkoties, padomā, vai tavi lēmumi un rīcība tomēr ir pareizi. Vai tu ar tiem nenodarīsi nevienam pāri?

Mežāzis

Tavas emocijas šodien var sist augstu vilni. Diemžēl, tādā veidā tu sev tikai iegūsi jaunus ienaidniekus.

Ūdensvīrs

Tev gandarījumu sagādā uzņemties lielu atbildību uz saviem pleciem, tomēr reizēm tev ir vairāk jāpadomā pašam par savām, ne citu, vajadzībām.

Zivis

Diena, kas tev pēc savas būtības var likties garlaicīga. Tomēr iespējams, ka tas tā nebūt nav, tikai tu lūkojies nepareizajā virzienā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.