Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Ieva Lūka/LETA

Terorists, kurš nošāva divus cilvēkus Vācijā, sagatavošanās laikā izmantojis interneta vietni Latvijā 0

Pirms mēneša kādā Vācijas pilsētā notika terorakts. Kā šādus uzbrucējus dēvē drošības dienesti ”vientuļais vilks” gribēja iekļūt ebreju sinagogā, lai sarīkotu asinspirti. Plāns neizdevās. Līdz viņu sašāva policija, terorists nogalināja divus nejaušus garāmgājējus, vēsta raidījums “Nekā personīga”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Riebjas skatīties uz šīm rozā smadzenītēm…” Vairākas sievietes nopeļ Didrihsonus teātra spēlēšanā par it kā pazudušajām pasēm 12
Hormons, kas traucē notievēt: 8 produkti, kas palīdz samazināt kortizola līmeni
Veselam
Cik patiesībā bīstami ir marinēti gurķi? 4 slēptās briesmas, par kurām jāzina ikvienam
Lasīt citas ziņas

Pēc traģiskā notikuma izmeklētāji atklāja, ka šāvējs uzbrukumam rūpīgi gatavojies un par saviem plāniem publiski stāstījis divās interneta vietnēs.

Kļuvis zināms, ka vienu no tām izveidojis un uzturējis kāds Latvijas iedzīvotājs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.