Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Traģiska nelaime Līvānu novadā: divu auto sadursmē gājis bojā pagaidām nenoskaidrots vīrietis 4

Sestdienas vakarā divu automašīnu sadursmē Līvānu novadā gāja bojā pagaidām nenoskaidrots vīrietis, informēja Valsts policijā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Viena neparasta detaļa Melānijas Trampas vēstulē Putinam raisa mežonīgas spekulācijas
Veselam
Kam tas ir kaitīgs? Eksperti nosaukuši trīs cilvēku grupas, kurām vajadzētu izvairīties no skābā krējuma
Krimināls
VIDEO. Tieši pirms pirmā septembra kanalizācijas akā atrod mammu ar divām meitiņām: ir spekulācijas par baisu noziegumu 13
Lasīt citas ziņas

Negadījums starp “Honda Civic” un “Opel Zafira” notika Līvānu novada Rožupes pagastā pirms plkst.23.

Avārijas rezultātā cieta un ar traumām ārstniecības iestādē tika nogādāta kāda sieviete un vīrietis, kuru identitāte ir noskaidrota.

CITI ŠOBRĪD LASA
Savukārt pagaidām nenoskaidrots vīrietis notikuma vietā gāja bojā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā notika 53 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 21 Rīgā un apkārtnē. Kopā avārijās cietuši 12 cilvēki, tostarp viens gājējs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.