Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Traģiska nelaime uz Jūrmalas šosejas: automašīna pie pieturas nāvējoši notriekusi sievieti 0

Pievieno LA.LV

Trešdienas vakarā uz Jūrmalas šosejas pie Babītes ar automašīnu nāvējoši notriekta sieviete, informēja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

FOTO. “Kakas uz sienas, vēmekļi stūrī, asinis uz spilvena un uzsprāgusi virtuve!” Sieviete parāda, kā indieši no Jelgavas izpostījuši viņas īpašumu 1
Kokteilis
Viņu ceļš ir bruģēts uz panākumiem: 6 vārdi, kuru īpašniekiem liktenis lēmis valdīt
Kokteilis
10 latvieši, kuriem pat mākslīgais intelekts piedēvē kosmiski augstu IQ līmeni 77
Lasīt citas ziņas
Negadījums noticis ap plkst.20.30 Babītes novadā, uz autoceļa Rīga-Ventspils (A10), pie pieturas “Mežvidi”.

Pēc sākotnējās informācijas, automašīnas “Volkswagen” vadītājs uzbraucis pagaidām nenoskaidrotai sievietei, kura notikuma vietā no gūtajām traumām gājusi bojā. Valsts policija skaidro notikušā apstākļus.

CITI ŠOBRĪD LASA

LETA jau ziņoja, ka trešdien ceļu satiksmes negadījums ar bojāgājušo notika arī uz Bauskas šosejas, netālu no pagrieziena uz Dzērumiem.

Tur pēc plkst.7 sadūrās kravas automašīna “Volvo” un vieglā automašīna “Volkswagen”. Avārijā gāja bojā viena persona. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā reģistrēti 114 ceļu satiksmes negadījumi, 14 avārijās cietuši cilvēki, bet divās minētajās ir bojāgājušie, liecina VP apkopotā informācija.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.