TV24 ēterā atgriežas raidījums “Cilvēks. Ceļš. Drošība” – aktuālais par satiksmes drošību 4

Autors: Lelde Veinberga

No 15. maija TV24 ēterā atgriežas raidījums “Cilvēks. Ceļš. Drošība”, kur skaidrosim, informēsim un izglītosim par jaunumiem ceļu satiksmē un kā tajā droši iekļauties jebkuram dalībniekam.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
TV24
“Esam baigās auzās iebraukuši ar šo!” Bērziņš par pensiju sistēmu Latvijā 105
Lasīt citas ziņas

Raidījuma vadītājs Toms Liepājnieks kopā ar ekspertiem skaidros, kā uzlabot satiksmes drošību Latvijā. Runāsim arī par satiksmes dalībnieku paradumiem un aktualitātēm, ko svarīgi zināt gan autovadītājam, gan elektriskā skrejriteņa lietotājam, gan gājējam.

Pirmais raidījums jau trešdien, 15. maijā, kur vairāk skaidrosim par elektroskrejriteņu reģistrāciju un drošības eksperti dalīsies ieteikumos to lietošanai. Nākamajos raidījumos pievērsīsim uzmanību ātruma pārsniegšanai uz Latvijas ceļiem un transportlīdzekļu tehniskajam stāvoklim. Raidījumos runāsim arī par mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem un satiksmes drošības jautājumiem pilsētās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījums “Cilvēks. Ceļš. Drošība” TV24 ēterā no 15. maija – katru otro trešdienu plkst. 20:30! Raidījums tapis sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.