“Gadumijas koncerts Operā”

TV24 piedāvā Veco gadu pavadīt un Jauno gadu sagaidīt ar “Gadumijas koncertu operā” 4

Televīzijas kanāls TV24 aicina 2021. gada pēdējās stundas aizvadīt skanīgi un krāšņi ar gadumijas koncertu no Rīgas sirds – Latvijas Nacionālās operas un baleta nama!

Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Kokteilis
Ja šie divi satiekas, problēmas ir garantētas – astrologs nosauc visnesaderīgākos zodiaka pārus
Kokteilis
Nevienai tie nepatīk! 5 vīriešu ieradumi, kas atgrūž sievietes
Lasīt citas ziņas

Piektdien, 31. decembrī, plkst. 22:00 TV24 piedāvās izbaudīt “Gadumijas koncertu Operā”, kur par koncerta spēles laukumu būs kļuvusi visa Latvijas Nacionālās operas un baleta zāle. Svētku atmosfēru koncertā uzburs solisti – Inga Šļubovska-Kancēviča, Jūlija Vasiļjeva, Raimonds Bramanis, Mihails Čuļpajevs un Egils Siliņš – un orķestris Mārtiņa Ozoliņa vadībā, piedāvājot opermūzikas pērles un krāšņākās operešu melodijas.

Koncertā skan Džoakīno Rosīni, Gaetāno Doniceti, Luidži Arditi, Stanislao Gastaldona, Rudžero Leonkavallo, Ferenca Lehāra, Johana Štrausa un Karla Millekera mūzika. Koncerta režisore ir Dace Volfarte , videoieraksta režisors – Gints Fārenhorsts. Ieraksts tapis 2020. gadā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.