Foto: EPA/Scanpix/LETA

Ukrainas armija atsitusi krievu uzbrukumu Slovjanskas virzienā 0

Ukrainas armija atsitusi krievu uzbrukumu Slovjanskas virzienā, pirmdien preses konferencē paziņojis Ukrainas Aizsardzības ministrijas preses sekretārs Oleksandrs Motuzjaniks.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Tautumeitas” pārsteidzoši labā vietā: pagājušā gada uzvarētājs Nemo sarindo savu Eirovīzijas dziesmu topu 22
FOTO. Zelenska draugi atklāj, kādu personisko cenu karš prasījis no šī cilvēka
Plāno iegādāties lietotu auto? 13 automašīnas, kuras var iegādāties pat ar lielu nobraukumu
Lasīt citas ziņas

“Ukrainas bruņotie spēki turpina aizsardzības operāciju un iznīcina pretinieka dzīvo spēku un tehniku,” pavēstīja Motuzjaniks, piebilstot, ka pēdējās diennakts laikā Doneckas un Luhanskas virzienā atvairīti septiņi krievu uzbrukumi, iznīcinot četrus tankus, trīs lielgabalus, astoņus bruņutransportierus un trīs automobiļus.

Ministrijas preses sekretārs informēja, ka pēc pārgrupēšanās krievi uzbrukuši Velika Komišuvahas, Virnopiļas, Dolinas un Bogorodničes virzienos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ukraiņu zenītartilēristi notriekuši ienaidnieka helikopteru “Ka-52”.

SAISTĪTIE RAKSTI