Foto. Anatolii Stepanov / AFP

VIDEO. Krievu leģiona kaujinieki Belgorodā: izsludināta trauksme, krievi panikā bēg, veidojas milzu sastrēgumi 168

Ukrainā karojošo krievu leģions “Krievijas brīvība” un “Krievu brīvprātīgais korpuss” iegājis Krievijas Belgorodas apgabala teritorijā, izraisot paniku Krievijā.

Reklāma
Reklāma

Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Situācija DUS. Gribēju hotdogam tā vairāk majonēzi un mazliet sinepes, man atbildēja: Kādu uztaisīšu, tādu ēdīsi!
TESTS. Vai vari pārsteigt pats sevi? Atbildi tikai uz 8 jautājumiem un noskaidro, cik “gaiša” galva tev ir
Lasīt citas ziņas

Sociālajos tīkos izplatīti vairāki video, kuros “Krievu brīvprātīgā korpusa” pārstāvji apgalvo, ka atrodas Krievijas teritorijā un izplatījuši aicinājumu cīnīties pret Kremļa režīmu, vienlaikus aicinot Krievijas pierobežas reģionu iedzīvotājus “palikt mājās un nepretoties”: “Mēs neesam jūsu ienaidnieki. Brīvība ir tuvu!”

Belgorodas apgabala gubernators Vjačeslavs Gladkovs apstiprinājis, ka Ukrainas diversantu grupa “iekļuva Graivoronas rajona teritorijā”. Pirmdienas vakarā noticis uzbrukums Federālā drošības dienesta (FSB) ēkai

CITI ŠOBRĪD LASA

Apgabalā izsludināts pretterorisma režīms un plāns “Ēdelveiss”, kas paredz visu ministrijas darbinieku izsaukšanu uz policijas nodaļām.

Sociālajos tīklos izplatītajos video redzams, ka vietējie iedzīvotāji panikā bēg no Belgorodas, izraisot milzīgus sastrēgumus. Cilvēki lamā amatpersonas, jo nav nodrošinātas bumbu patvertnes, kur paslēpties trauksmes gadījumā.

Ukraina tikmēr paziņojusi, ka operāciju Belgorodā veic tikai Krievijas pilsoņi.

“Ukraina ar interesi vēro notikumus Belgorodas apgabalā Krievijā un pēta situāciju, bet tai nav nekāda sakara ar to,” Ukrainas prezidenta biroja vadītāja padomnieks Mihailo Podoļaks paziņoja.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.