Ungāru barjera izrādījās pārāk augsta 0

BK “Ventspils” otrdien savā laukumā ar 78:82 zaudēja Ungārijas kluba Solnokas “Olaj KK” basketbolistiem un neiekļuva Eiropas Izaicinājuma kausa finālčetriniekā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Sērijā līdz divām uzvarām'”Olaj KK” guva uzvaru ar 2:1.

Izšķirošajā spēlē mājinieku rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Stīvens Grejs, bet Artūra Bērziņa rēķinā bija 15 punkti. Uzvarētājiem Obī Troters guva 20, bet Akošs Horvats 15 punktus.

Pēc līdzīga spēles sākuma BK “Ventspils” atrāvienu veica pirmas ceturtdaļas otrajā pusē, kad guva 12 punktus pēc kārtas un no 12:10 panāca 24:10. Tomēr vēl vairāk palielināt pārsvaru laukuma saimnieki nespēja, un lai arī nepilnas divas minūtes pirms puslaika ventspilnieki vēl atradās vadībā ar 36:26, atpūtā ejot viņiem bija vairs četru punktu pārsvars 38:34.

Neveiksmīga mājiniekiem bija trešā ceturtdaļa, kurā “Olaj KK” ar Džuljēna Mailsa un Horvata tālmetieniem spēja izvirzīties vadībā 45:44. Mamadi Melameka Diane ar precīzu tālmetienu ventspilniekiem uz brīdi atguva vadību (47:45), taču ceturtdaļas beigas labāk aizvadīja Ungārijas klubs, pirms spēles pēdējā cēliena iegūstot divu punktu pārsvaru 52:50.

Laukuma saimnieki tomēr spēja atgūties, un piecas minūtes pirms spēles beigām, pateicoties Greja, Toda Ebernetija un Bērziņa metieniem, gūstot septiņus punktus pēc kārtas, atgūt vadību ar 60:58. Divu punktu pārsvars 65:63 mājiniekiem bija arī nepilnas četras minūtes pirms beigām, taču beigas lieliski nospēlēja “Olaj KK” bulgāru leģionārs Hristo Nikolovs, kurš guva desmit punktus pēc kārtas, izvirzot viesus vadībā ar 73:67. Mača pēdējās sekundēs pretinieki, pateicoties soda metieniem, pārsvaru saglabāja un svinēja uzvaru ar 82:78.

“Olaj KK” iekļuva četru komandu finālturnīrā, kur pusfinālā tiksies ar Stambulas ”Besiktas Milangaz” no Turcijas.