Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Zuma Press/Scanpix/LETA

Uzsākta pateicības iniciatīva “SakuLieluPaldies” ikvienam klātienē strādājošajam 0

Aicinot uz savstarpēju atbalstu un paužot pateicību veselības aprūpes darbiniekiem un ikvienam, kurš turpina klātienes darbu, neskatoties uz straujo COVID-19 izplatību valstī, uzsākta sociālo tīklu iniciatīva “SakuLieluPaldies”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas
Ne visiem ir iespēja strādāt attālināti vai no mājām, daudziem savi pienākumi arvien ir jāveic klātienē, lai mēs ikviens varētu saņemt ikdienā nepieciešamās preces un pakalpojumus.

Ikviens ir aicināts iesaistīties iniciatīvā, ar #SakuLieluPaldies veidojot video sveicienus vai ierakstus ar pateicības vārdiem, novērtējot līdzcilvēku darbu un sniedzot emocionālo atbalstu tiem, kuriem tas šobrīd visvairāk ir nepieciešams.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vieni no pirmajiem, kuri iesaistījušies iniciatīvā, ir grupa Astro`n`out, kuri sagatavojuši muzikālu sveicienu, izpildot dziesmu “Tici sev.” Astro`n`out soliste Māra Upmane-Holšteine saka: “Gribam pateikt paldies tiem, bez kuriem šis satraucošais laiks būtu vēl grūtāks vai pat gandrīz neiespējams. Paldies jums, kas strādā ilgākas maiņas un paaugstināta stresa apstākļos. Gribam, lai jūs zināt, ka esat novērtēti, tāpēc sakām savu paldies skaļi un aicinām līdzcilvēkus darīt to pašu!”

Decembra izskaņā “SakuLieluPaldies” iniciatīvas ietvaros ar vizuālu simbolu starpniecību uz savstarpēju pateicību, cieņu un iecietību rosinās Rīgas centrā uzstādītais vides objekts.

Šis vides objekts iecerēts kā pateicība visiem medicīnas nozares darbiniekiem un citiem cilvēkiem, kuri ikdienā strādā bīstamos apstākļos, lai pārējiem dzīve varētu turpināties.

To veido Latvijā lielākā sienu gleznojuma “Saule Pērkons Daugava” autors Dainis Rudens, kurš mākslinieku aprindās pazīstams ar vārdu Rudens Stencil.

“Māksla publiskajā telpā spēj pozitīvi iespaidot sabiedrības noskaņojumu, kas ir kritiski svarīgi šajos mēnešos saistībā ar pašreizējo situāciju. Mans mērķis ir izveidot darbu, kas uzmundrinās pilsētas iedzīvotājus un komplimentēs cilvēku neatlaidīgo darbu, lai situācija tiktu pārdzīvota pēc iespējas sekmīgāk un veiksmīgāk. Kā arī ikviens garāmgājējs varēs apskatīt šo darbu 24 stundas diennaktī bez jebkādiem ierobežojumiem,” stāsta Dainis Rudens.

Kā pirmie iniciatīvā iesaistījušies Mēness aptieka, Centrālā laboratorija, Veselības centru apvienība, kā arī banka Citadele un mediju pārstāvji no RīgaTV 24 un LA.lv, sniedzot atbalstu iniciatīvas ietvaros tapušo pateicību popularizēšanā, vairojot savstarpējo atbalstu un iedvesmošanu.

“Šis nav viegls laiks nevienam. Paldies visiem par uzmundrinājuma un pateicības vārdiem veselības sistēmas darbiniekiem, mēs ar kolēģiem to ļoti novērtējam. Mēs varam turpināt savu darbu, pateicoties daudziem citiem, kuri veic savējo. Savstarpējais atbalsts iedvesmo, tāpēc vēlamies teikt sirsnīgu paldies ikvienam! Aicinām arī citus uzņēmējus iesaistīties un teikt paldies darbiniekiem, kolēģiem, ikvienam,” cieņas apliecinājuma akcijai pievienojoties, teic veselības uzņēmumu grupas Repharm padomes loceklis Dins Šmits.

Reklāma
Reklāma

Bankas Citadele valdes loceklis Vladimirs Mironovs: “Šajā sarežģītajā un izaicinājumiem pilnajā laikā mēs patiesi novērtējam mūsu kolēģu, klientu un ikviena darbu. Savā video sakām paldies kolēģiem 23 Citadeles filiālēs visā Latvijā un tiem, kuri apkalpo klientus no mājām, kā arī mediķiem un citiem veselības aprūpes speciālistiem, skolotājiem un bērnudārzu audzinātājiem, pārdevējiem, sabiedriskā transporta vadītājiem, policistiem un daudziem citiem. Atbalstīsim un novērtēsim viens otru. Būsim stipri mūsu Latvijā!”

SakuLieluPaldies Astro`n`out muzikālais pateicības video, vides objekta tapšana un iniciatīvas atbalstītāju sveicieni būs apskatāmi SakuLieluPaldies iniciatīvas sociālā tīklā Facebook īpaši izveidotajā lapā https://www.facebook.com/sakulielupaldies.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.