Valsts policija

Uzticību ieguvusī grāmatvede piesavinās 130 tūkstošus 4

Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) šomēnes aizturējusi grāmatvedi, kura tiek turēta aizdomās par naudas piesavināšanos lielā apmērā no uzņēmuma, kurā strādājusi 20 gadu. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Latvijas 9 skaistākās pilis: vietējie dārgakmeņi, ko noteikti vērts apskatīt
“Ģitārists izlēca no braucošas mašīnas un metās ūdenī pakaļ sievietei!” No Mūsas tilta Bauskā nolec sieviete
“Vai jūs runājat par cilvēku, kas ir zaudējis prātu?” Tā par savu labo draugu izteicies Tramps 2
Lasīt citas ziņas

Šā gada augustā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde saņēma informāciju par sievieti, kura no kādas Rīgas komercsabiedrības piesavinājusies ievērojamu naudas summu.

Saistībā ar notikušo Valsts policijas ENAP ir uzsākusi izmeklēšanu. Pašreizējā informācija liecina, ka aizdomās turamā sieviete nelikumīgās darbības veikusi vairāku gadu garumā un kopā uzņēmumam nodarījusi vairāk nekā 130 tūkstošu eiro lielus zaudējumus. Ņemot vērā, ka uzņēmuma amatpersonas nebija rūpīgi sekojušas līdzi naudas plūsmai un uzticējās savai darbiniecei, par notiekošajām mahinācijām viņi uzzināja tikai pēc vairākiem gadiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Valsts policijas ENAP policisti šomēnes aizturēja aizdomās turamo 1963. gadā dzimušo sievieti un veica kratīšanas uzņēmumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par piesavināšanos, ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētajai personai šobrīd piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.