Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto; LETA/REUTER

Vācijā pie ieejas bijušajā koncentrācijas nometnē atrastas sprāgstvielas 0

Vācijas Tīringenes federālajā zemē pie ieejas bijušajā koncentrācijas nometnē, kur tagad iekārtots memoriāls, atrastas sprāgstvielas, ceturtdien paziņojušas varasiestādes.

Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Lasīt citas ziņas
Aizdomīgais sainis ar sprāgstvielām tika atrasts 19.janvārī pie ieejas bijušajā darba nometnē “Dora”.

Saini atrada kāds 15 gadus vecs memoriāla apmeklētājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policija un sprāgstvielu eksperti mēnesi pārbaudīja saiņa saturu, galu galā secinot, ka šīs sprāgstvielas varēja radīt nopietnas sekas.

Izmeklēšana vēl turpinās, bet varasiestādes ir pārliedinātas, ka atrastās sprāgstvielas nav palikušas no Otrā pasaules kara.

Būhenvaldes memoriāla fonds paziņojis, ka pastiprinājis apkārtnes novērošanu, īpašu uzmanību pievēršot aizdomīgiem objektiem.

Nometne “Dora” tika izveidota 1943.gada augustā. Tajā necilvēcīgos apstākļos tika ieslodzīti un nodarbināti aptuveni 60 000 cilvēku, no kuriem daudzi pēc tam tika nosūtīti uz nāves nometnēm. Aptuveni trešā daļa nomira turpat nometnē “Dora”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.