Foto: Evija Trifanova/ LETA

“Vai latvieši ir pelnījuši savu valsti? Politiķi dara to, ko neviens neuzdrošinātos savā biznesā un mazdārziņā,” uzskata Lapsa 0

“Saeimā nonāk nejauši cilvēki, viņi saliek Saeimā nejaušus cilvēkus un kā viņi māk, tā dara,” TV24 raidījumā “Kārtības rullis” izsakās publicists Lato Lapsa.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Par kādu sabiedrības sapratni un empātiju mēs varam runāt?” dati liecina, ka 36% Latvijas iedzīvotāju nevēlētos dzīvot kaimiņos ar čigāniem
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē 83
Lasīt citas ziņas

“Būtībā tas ir jautājums par to, vai latviešu tauta pelnījusi savu valsti un spēj to pārvaldīt. Šajos mazliet vairāk kā 30 gados tas, kas notiek, nav nekāds neveiksmes stāsts, ne arī panākumu stāsts.

Kad reizēm mēs ļoti saņemamies, mums kaut kas normāli izdodas, bet ikdienas politisko lēmumu lietās Latvijas valsts pārvaldītāji apbrīnojami konsekventi demonstrē tuvredzību, veselā saprāta trūkumu un citas lietas. Viņi dara visu to, ko cilvēks nekad neatļautos darīt pats ar savu biznesu, piemājas saimniecību vai dzīvokļa remontu,” viņš saka.

CITI ŠOBRĪD LASA

Publicists uzskata, ka tas, kas tika ievēlēts 13. Saeimā, parāda, ka nē, mēs neko labāku neesam pelnījuši. Tūlīt oktobris būs klāt, redzēsim, kas tur būs.

“”Attīstībai/Par!” mums ir viena personu kopa, kas nāca ar to, ka iestājas par vērtībām, principiem, viņiem ir labāka izglītība un programmas. Nu tik būs! Viņi mums ir devuši veselu devu lielisku cilvēku, sākot par Pavļutu, beidzot ar Golubevu un pa vidu vēl Pūce un Plešs. Nu vērtējiet paši, kā sanāca, tā sanāca!,” Lapsa teic.

SAISTĪTIE RAKSTI
TV24
Andrejs Volna: “Krievijā pagaidām vēl nav Hitlera nacisms, taču pilnīgi reāls fašims”
Robežsardzes priekšnieks: Nelegālo migrantu plūsma atkal palielinās
Krāpnieki kērušies pie dāvanu kartēm! Apkrāptas pensionāres meita brīdina, ka par upuri var kļūt ikviens
Sieviete sirsnīgā Linkedln ierakstā paziņo par savu nāvi no vēža: “Lai gan mēs nevaram kontrolēt to, kas ar mums notiek, mēs varam kontrolēt, kā mēs reaģējam”