Foto: LETA

“Vai tiešām bija jānonāk līdz 3000 gadījumiem dienā, lai sāktu domāt?” Rajevskis komentē pašreizējo kovid situāciju Latvijā 105

Tikai tagad, kad Covid-19 inficēto skaits jau vairākas reizes ir pārsniedzis 3000 gadījumus dienā un slimnīcas ir pārpildītas, tiek domāts par to, kā vīrusa izplatību ierobežot. Kāpēc tas netika darīts ātrāk?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
Mājas
Latvijas Jumiķu apvienības vadītājs: Latvijā jau ir pirmie gadījumi, kad saules paneļi uz jumta ir aizdegušies paši no sevis
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Lasīt citas ziņas

Situāciju par cilvēku nevakcinēšanos un galveno atbildības nesēju TV24 raidījumā “Preses klubs” komentē politologs, sabiedrisko attiecību aģentūras “Mediju tilts” līdzdibinātājs Filips Rajevskis:

“Modernā sabiedrība ir izsvītrojusi no vienādojuma nāvi, un tajā mirklī, kad cilvēks ierauga reālu nāvi, viņš sāk saprast, ka pandēmija eksistē, jo tas ir vienīgais veids, par nožēlu – ja cilvēks nav izglītots, ja viņš nesaprot, kas viņam notiek riņķī, viņam ir jāpārliecinās.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš dod salīdzinājumu: “Kā viņi pārbauda, ka ūdens ir dziļš? Viņi lielākā daļa ielec uz galvas. Ja nav, ja ir sekls, tad nolauž kaklu.”

Tāpat Rajevskis ir neizpratnē – vai tiešām bija jānonāk līdz 3000 inficētajiem un 20 nāvēm dienā, lai sāktu domāt par vakcinācijas autobusiem un citiem vīrusa izplatības ierobežojošiem pasākumiem?

Viņš ir pārliecināts, ka par situāciju, kāda tā ir šobrīd, būtu jāatbild Veselības ministram Danielam Pavļutam: “Viņš taču ir reklāmists! Ja reklāmists neprot uztaisīt kampaņu, tad par to ir jāatbild.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.