HK “Olimp” komanda sagādāja pirmo zaudējumu šo sezonu lieliski aizvadošajai HK “Kurbads” komandai.

Vicečempioniem klupiens – “Kurbads” piedzīvo pirmo zaudējumu sezonā 0

Šosezon lielisku sniegumu rādošā Latvijas vicečempione hokejā HK “Kurbads” sestdien piedzīvoja pirmo klupienu, jo savā laukumā ar 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) zaudēja “Optibet” Hokeja līgas debitantei HK “Olimp”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Kurbads” sezonas pirmajās 13 spēlēs izcīnīja maksimālos 26 punktus, taču sestdien zaudēja. Jau pirmajā periodā “Olimp” labā vārtus guva Sandis Mežaraups un Aleksejs Širokovs. Otrajā periodā mājinieki vienu ripu atspēlēja – Lauris Bajaruns raidīja ripu Ervīna Muštukova vārtos tieši vienu sekundi pēc skaitliskā vairākuma beigām.

Turpinājumā “Kurbads” pat piecas reizes palika mazākumā, spēlējot arī trijatā, taču rezultāts nemainījās. Otrajā periodā nācās arī nomainīt izsistu aizsargstiklu, līdz ar to spēle ievilkās.

Savukārt trešajā periodā trīs mazākumi jau bija “Olimp” vīriem, kuri gan spēja saglabāt vadību. Divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām “Kurbads” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču izglābties nespēja, jo 30 sekundes pirms sirēnas Renārs Cipruss (Aigara Ciprusa dēls) raidīja ripu tukšos “Kurbada” vārtos.

Par labāko uzvarētāju rindās tika atzīts Muštukovs, kurš atvairīja 22 no 23 metieniem.

Vēl vienā spēlē HK “Liepāja” savā laukumā ar rezultātu 5:2 (2:2, 2:0, 1:0) uzvarēja Hokeja skolu “Rīga”.

Kurzemes vienībā ar trim rezultativitātes punktiem (1+2) izcēlās Klāvs Plānics, Valteram Freijam par vienu piespēli mazāk (1+1), bet Reinis Demiters pievienoja divas piespēles. “Rīga” komandā pa vārtiem guva Martins Laviņš (Rodrigo Laviņa dēls) un Raimonds Mikus Vītoliņš.

Ar 26 punktiem 14 spēlēs pirmo vietu ieņem “Kurbads”, tālāk ar 25 punktiem 17 mačos seko “Liepāja”, bet labāko trijnieku ar 22 punktiem 13 dueļos noslēdz “Olimp”. “Mogo” 13 spēlēs iekrājuši 17 punktus, bet “Zemgale”/LLU, aizvadot par divām spēlēm vairāk, tikuši pie 16 punktiem. Tikmēr 15 spēlēs Daugavpils “Dinaburga” izcīnījusi desmit punktus, part četriem mazāk ir “Rīgai”, kas nospēlējusi 15 mačus, bet “Prizma”/IHS iekrājusi trīs punktus.