VIDEO. Ar ko pārsteidz jaunais Volkswagen Passat? Testē aktieris Gundars Grasbergs 2

Izdzirdot vārdu „rudens”, katrs otrais iedomāsies Siguldu. Bet, dzirdot nosaukumu „Volkswagen”, ļoti daudziem prātā ienāks asociācija ar „Passat”! Un nudien – tas ir viens no kompānijas Volkswagen bestselleriem, ko šodien aplūkosim TAVS AUTO TV.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
ChatGPT nosauc 10 visu laiku labākās dziesmas 7
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 14
Lasīt citas ziņas

Passat ir visu laiku visvairāk pārdotais Volkswagen modelis uzreiz aiz leģendārā Golf. Kopš 1981. gada, kad pasaulē klajā nāca pirmā šī modeļa paaudze, Volkswagen pārdevis vairāk nekā 34 miljonus šādu spēkratu. Šodien, 2024. gada ievadā, kārta pienākusi Passat 9-tajai paaudzei.

Mūsu viesis šoreiz būs kāds labi pamanāms aktieris. Un ne tikai tāpēc, ka Gundara Grasberga augums ir 1m93cm 😉 Viņš ir daudzpusīgs un muzikāli izglītots aktieris, kas, spēlējot kontrabasu, bijis redzams arī uz teātra skatuves. Nacionālajā teātrī darbojas jau 18 gadus, un atveidojis daudz spilgtu tēlu – Raini, Kreonu, Voiceku..un arī vilku (stāstā par Sarkangalvīti). Un noteikti spilgts bija viņa Līkcepures tēlojums Zigmara Liepiņa rokoperas „Lāčplēsis” 35-gades iestudējumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jaunais Passat ir veidots, par pamatu ņemot fundamentāli modernizēto Volkswagen MQB EVO platformu. (turpmāk tiks piedāvāts tikai universala izpildījumā, sedan versija vairs netiks ražota). Passat ir kļuvis lielāks. Garumā tas pastiepies par 144mm, platumā par 17mm. Vizuāli auto pludlīnijas ir kļuvušas plūstošākas, apaļīgākas, un pateicoties tam ir uzlabota šī auto aerodinamika… Raugoties no priekšpuses, iezīmējas milzīga radiatora reste, matrix led lukturi, un, kā redzat, tagad tie savā starpā ir savienoti ar šo LED gaismas virteni.

Salonā Passat ir kļuvis līdzīgāks ID saimes modeļiem. Ātrumpārslēdzēja svira ir pārvietota šeit aiz stūres, kam pateicoties viduskonsolē ir daudz brīvas vietas mantu nodalījumiem un glāžu turētājiem. Galvenais vadības centrs ir šis lielais horizontāli novietotais displejs..

Bet starp pilnveidotajām auto vadīšanas asistentu sistēmām var pieminēt park assist jeb stāvvietā novietošanas palīgu. Izmantojot Park Assist Pro, Passat spēj iebraukt stāvvietā un izbraukt no tās ar attālinātu vadību, izmantojot viedtālruni. Bet ja sistēma ir ar atmiņas funkciju, tā pēc pieprasījuma var ierakstīt un saglabāt pēdējos 50 brauciena metrus. Tas nozīmē – zināmā vietā (piemēram, pie iebrauktuves jūsu mājas auto novietnē) tā no jums var pārņemt stāvvietā iebraukšanas manevru.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.