Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Cilvēki sociālajos tīklos neizpratnē: Alda Gobzema tūrē pa Latviju “gaišos prātus” pārstāv Kivičs, Kisa un nenoskaidrots pasažieris16

Foto: ekrānuzņēmums no Twitter.

Sociālajā vietnē “Twitter” ievietots video – tajā redzami trīs vīrieši, no kuriem viens ir skandalozais mūziķis Andris Kivičs, bet pārējie divi vīrieši savus vārdus nav atklājuši, vien sacīts, ka viens no tiem esot ar iesauku “Kisa“. Īsajā video rullītī redzams, kā viens vīrietis brauc pie automašīnas stūres, priekšā sēž Andris Kivičs, bet uz aizmugurējā automašīnas sēdekļa vīrietis, kura vārds nav zināms. Automašīnā skan skaļa mūzika, kurai Kivičs dzied līdzi, to cenšas darīt arī aizmugurē sēdošais kungs, kurš rokās tur alkoholiskā dzēriena pudeli.

Pie publicētā video rakstīts šāds teksts: “Ir uzsākts @Aldis Gobzems solītā tūre pa Latviju, kurā iepazīstinās ar topošo partiju! Mēs nosauksim visus vārdus! Jau šodien!… Rīgas gaišākie prāti jau ceļā”. Aicinājums tiek izteikts arī @E_Stendzeniekam, kuram Kolkā esot jāslauka grīdas un jāklāj galdi.

Vairāki cilvēki pie video nekautrējušies rakstīt savu pārsteigumu par redzēto: “Un Kisa laikam ir stūrmanis… Kisa! Jā, puisis ar zilu “maiku” un kļičku Kisa. Zeme, atveries….”, “Kivičš un Gobzems un “gaišākie prāti” ir pilnīgi nesalīdzināmi jēdzieni. Tur pat ar prātu nav nekāda sakara, kur nu vēl ar gaišāko”, “Vnk dramatiski” u.c.

Saistītie raksti

Jāpiebilst, ka politiķis Aldis Gobzems pats šo video nav komentējis.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.