Dace Judina-Nīmane un Arturs Nīmanis.
Dace Judina-Nīmane un Arturs Nīmanis.
Foto: “Pūces māja”

VIDEO. Daces Judinas darbu cienītājiem – iespēja noklausīties jaunā romāna “Slazdā” fragmentu un pirmajiem iegūt grāmatu! 0

Rakstniece Dace Judina-Nīmane piedāvā sestdienas rīta kriminālpauzi – lasījumu no vēl neiznākušā romāna “Slazdā” (sērijā “Izmeklē Anna Elizabete”) un aicina piedalīties konkursā.

Reklāma
Reklāma
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

“Kamēr gaidām 31. martu un “Slazda” tirāžu no Jelgavas tipogrāfijas, aperitīvam – nē, ne martini kokteilis, bet kaut kas šābrīža ierobežojošajai situācijai piemērotāks… 20 minūšu videolasījums no jaunās grāmatas. Ar komponista Arturs Nīmanis mūziku tēlainākai noskaņai,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Dace Judina-Nīmane.

Melnās kāzas, roka katlā, senlietu zagļi, inde un alkas pēc varas, spēle ar svešām dzīvībām… Un katram savi slazdi – gan redzami, gan tik tikko nojaušami. Bet izeja ir vienmēr!

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat rakstniece kopā ar izdevniecību “Latvijas Mediji” piedāvā aizraujošu konkursu sērijas “Izmeklē Anna Elizabete”.

“Jaunnedēļ no tipogrāfijas ieradīsies sērijas IAE divpadsmitā grāmata “Slazdā”, vēl dažas dienas pacietības, un tā būs pieejama lasītājiem gan grāmatu tīklos, gan LM e-veikalā. BET
vienam laimīgajam Annas Elizabetes draugam būs iespēja iegūt savā īpašumā jauno grāmatu pašam pirmajam – jau PIRMS oficiālās nonākšanas tirdzniecībā,” sola rakstniece.

Kas jādara? Sekojot saitei, jāieiet Daces Judinas-Nīmanes “Facecbook” kontā, jāpiesakās konkursam un līdz otrdienai, 31. martam, jāatbild, no kura romāna ņemts katrs no citātiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.