Magones Šutovienes vīrs Žanis.
Magones Šutovienes vīrs Žanis.
Foto: ekrānzuņēmums

VIDEO. Dzejnieces Magones vīrs Žanis cenšas Latvijā atrast algotu darbu. Vai tas ir iespējams, ja runā tikai krieviski? 40

TV šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne Magone Šutoviene, kura nesen pārsteidza savus fanus ar to, ka vīrs Žanis, kurš bija devies peļņā uz Angliju, nesūtot iztikas līdzekļus ģimenei un vispār laulībai esot pienācis gals, pratusi tomēr pārsteigt arī otro reizi. Pēdējās šova sērijās skatītāji bijuši liecinieki tam, ka pārim sācies teju vai otrais iemīlēšanās periods pēc tam, kad Žanis negaidīti izlēma atgriezties no Anglijas un pārsteigt savu sievu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

Tomēr tagad pāris nonācis citu grūtību priekšā – Žanis ļoti vēlas strādāt algotu darbu tepat Latvijā, tomēr, kā rādās, pie tāda nemaz nav tik viegli tikt. Jaunākajā šova sērijā Žanis kopā ar Magones atbalstu, darba sludinājumos atlasījis vairākas vakances, ķeras pie zvanīšanas par apsardzes darbu.

Sazvanītā sieviete latviešu valodā jautā Žanim, no kurienes viņš ir un vai viņš būs gatavs braukt uz darbu uz Rīgu, uz ko Žanis atbild apstiprinoši, tiesa, krievu valodā. Sazvanītā kundze vēlas uzzināt, vai Žanis saprot un runā latviski, uz ko viņš teic, ka lielāko daļu saprotot, lai gan nekādu valodas papīru viņam neesot. Magone to laiku sēž vīram blakus un nepieciešamības gadījumā ir gatava palīdzēt.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Kā jūs sauc?” – sazvanītā sieviete par darba sludinājumu jautā, un, šķiet, šo jautājumu Žanis nesaprot. Skatās uz savu sievu Magoni, kura vairākas reizes cenšas viņam pateikt, ka otrā telefona pusē tiek jautāts vārds.

Visbeidzot Žanis saprot un atbild, kā viņu godāt. Sazvanītā sieviete solās atzvanīt pirmdien, uz ko Magone tik nosmej, ka neviens nezvanīs, jo “jau pēc balss ir saprotams”, ka to nedarīs.

Visbeidzot Žanis norūpējies krievu valodā teic: “Es gribu strādāt. Man vajadzīgs darbs. Es gribu būt mājās un strādāt, es gribu būt atbildīgs!”.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.