VIDEO. “Ghetto Games” pēc asām diskusijām nāk klajā ar risinājumu – Grīziņkalnā uzstādīs skaņas mērīšanas ierīces 17


Kā savā “Instagram” kontā paziņojuši “Ghetto Games”, pateicoties kompānijai “Adventum Tech”, kas atsaucās uz palīdzības aicinājumu, Grīziņkalnā uzstādīs skaņas mērīšanas ierīces.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
Lasīt citas ziņas

Raimonds Elbakjans paziņoja, ka tas ir viņu risinājums, “lai visiem būtu skaidrs un saprotams, kādā skaņas apmērā Ghetto Games darbojas Grīziņkalnā.”

Oficiālas skaņas mērīšanas ierīces ļaus objektīvi izvērtēt skaņas līmeni pasākumu laikā, norāda “Ghetto Games” savos sociālajos tīklos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā norādīja “Adventum Tech” vadītājs Ņikita Gorbatko – uzstādītās ierīces ļaus 24 stundas diennaktī monitorēt skaņas līmeni Grīziņkalnā.

Viņš pārliecināti norāda, ka monitoringa sistēma parādīs visiem Grīziņkalna iedzīvotājiem, ka “galvenais troksnis nenāk no šejienes [Ghetto Games arēnas].”

Kā jau iepriekš vēstījām, manāmu sašutumu sabiedrībā raisīja tiesas lēmums aizliegt “Ghetto Games” pasākumu rīkošanu Grīziņkalnā saistībā ar Grīziņkalna apkaimes biedrības sūdzībām. Pirmo reizi 16 gadu laikā turnīrs oficiāli tika atcelts.

Administratīvā tiesa noraidījusi biedrības “Streetbasket” pagaidu aizsardzības lūgumu atjaunot Rīgas domes lēmumu par daļu Grīziņkalna parka nodošanu bezatlīdzības lietošanā jauniešu sacensību “Ghetto Games” rīkošanai.

Grīziņkalna apkaimes biedrība Administratīvā rajona tiesā iepriekš apstrīdējusi Rīgas domes lēmumu par Grīziņkalna parka daļas nodošanu bezatlīdzības lietošanā “Ghetto Games” pasākumu rīkošanai.

Tikmēr sociālajā mediju platformā “X” lasāmi dažādi viedokļi un nostājas par situāciju, kas izveidojusies starp “Ghetto Games” un Grīziņkalna biedrību.

Rīgas dome pagājušajā nedēļā solīja ziņot par “Ghetto Games” tālāko nākotni. Gaidāms, ka Rīgas vicemērs Edvards Ratnieks (NA) par to informēs tuvākajās dienās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.