“Garām braucošais trolejbuss ir skaļāks par “Ghetto Games”!” Elbakjana atbilde dusmīgajiem Grīziņkalna iedzīvotājiem 38

Grīziņkalna iedzīvotāji sūdzas par skaļumu apkaimē. Kā tad īsti tur ir?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Kokteilis
“Tik īpaši un skaisti!” Brīnišķīgs notikums Reiņa un Maijas Sējānu ģimenē – pasaulē nākusi viņu pirmdzimtā 1
Lasīt citas ziņas

“Tā filmēšana no loga iedzīvotājiem ir tāds standarts, lai sabiezinātu krāsas. Lēnām jau esam iepazinušies ar šo. Kādreiz mēs domājām, ka tie varētu būt mūsu sabiedrotie, jo attīstīt Grīziņkalnu bija mūsu ideja, kas tapa pēc manas dalības vienā konferencē par pilsētvildes attīstību 2014. gadā,” TV24 raidījumā “Uz līnijas” stāsta “Ghetto Games” izveidotājs Raimonds Elbakjans.

Tad viņš ar domubiedriem izveidoja biedrību “Esmu Grīziņkalna patriots”. “Tā nu plānojām atdzīvināt apkārtni, veidot Lieldienu, Ziemassvētku pasākumus, bet atgriežoties pie skaņas problēmas, tur viss ir ļoti vienkārši,” Elbakjans teic.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šonedēļ Pauls Timrots nofilmēja raidījumu, kas jaunnedēļ būs pieejams, lai iedotu sabiedrībai pilnu ieskatu tajā, kā tad īsti ir ar to “Ghetto Games” trokšņošanu.

“Pamērījām skaņu un sapratām, ka jebkurš trolejbuss, pabraucot garām, ir skaļāks. Tie ir apmēram 75 decibeli no atļautajiem 80, savukārt, kad Grīziņkalnā notiek pasākums, tad pie mājas tas skaļums ir apmēram 50-65 decibeli. Līdz ar kopējais trokšņu līmenis ir ļoti sabiezināts un pārspīlēts,” Elbakjans skaidro.

Viņš norāda, ka no vietējiem iedzīvotājiem ir trīs aktīvisti, kuri protestē visskaļāk. “Esam centušies personīgi parunāt, bet man ir aizdomas, ka šie cilvēki vai nu vēlas iegūt šo Rīgas domes finansējumu, vai attīstīt savas idejas parkā!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.