Zemgus Girgensons uzbrukumā.

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons svētdien guva divus vārtus, palīdzot Bufalo “Sabres” uzvarēt Nacionālās hokeja līgas spēlē.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Sabres” viesos ar 5:2 pārspēja Floridas “Panthers”, izcīnot tikai otro uzvaru pēdējās desmit spēlēs.

Girgensons pirmā perioda izskaņā panāca 2:0 pārsvaru, bet 54. minūtē nofiksēja mača gala rezultātu 5:2. Viņš laukumā pavadīja 16 minūtes, trīs reizes meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Latviešu uzbrucējs tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

Šosezon Zemgus 23 mačos guvis sešus punktus (3+3) un neitrālu lietderību.

“Sabres” atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē, bet “Panthers” ir piektā.