Publicitātes foto

VIDEO. Grupa “Duets Sandra” izdod dziesmu par katra piedzīvoto – bailēm no zobārsta 0

Pievieno LA.LV

Grupai “Duets Sandra” iznākušas divas jaunas dziesmas – “Biete un Gurķis”. Šajā dziesmā ir stāsts par nežēlībā kritušajiem pārtikas produktiem, jo ir tādi teicieni – dabūsi bietē, dabūsi pa gurķi!

Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Vienā dienā zaudēti divi iznīcinātāji: Ukrainā izskan runas par kļūdainiem lēmumiem
Ogrizko paziņoja, ka Krievijā briest iespaidīgāki notikumi nekā Prigožina sacelšanās
Lasīt citas ziņas

“Bet šie dārzeņi taču nav vainīgi, tos ir jāēd, nevis jāizmanto kā lamu vārdus. Šī dziesma ir turpinājums dziesmām “Biezpiens” un “Sviests”. Nākamā dziesma ir “Dakters zobu rauj”. Kā jau intervijās esmu teicis – “Duets Sandra” cenšas aizpildīt latviešu mūzikas robus, daudzus jau esam aizpildījuši, bet vēl robu gana! Mums taču visiem kādreiz ir sāpējis zobs, ir bijis jāiet pie zobu daktera, bet dziesmas par šo tēmu nav. Tagad ir, patīkamu klausīšanos! Tiekamies tuvākajos koncertos,” – stāsta grupas mūziķis Andris Brīnums.

Grupa “Duets Sandra” koncertēs 7. un 8. augustā plkst. 20.00. Saulkrastu Saules laukumā, bet 9.augustā plkst. 16.00. Ratnieku estrādē, Rēzeknes novadā. Savukārt 14. augustā plkst 19.30 gaidāms koncerts klubā “Vecrīga”.

Dziesma “Dakters zobu rauj”:

Dziesma “Biete un gurķis”:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.