Rīgas Juglas vidusskola.
Rīgas Juglas vidusskola.
Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. “Iespēra pa kājām, pa vēderu, pa galvu!”: kāds tētis pie Juglas vidusskolas, gribot pārmācīt sava bērna pāridarītājus, iekuļas lielās nepatikšanās 47

Kāds tētis, kura bērns mācās Rīgas Juglas vidusskolas 2.klasē, iekūlies pamatīgās nepatikšanās, gribēdams aci pret aci satikties ar sava bērna pāridarītājiem no šīs pašas skolas 4.klases, vēstī raidījums “Bez tabu”.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Kokteilis
Lielā Mēness ilūzija – nepalaidiet garām zemeņu pilnmēnesi 22. jūnijā, tas būs īpašs
Lasīt citas ziņas

Izrādās, ka pirms kāda laika Ivo dēls, kurš mācās 2.klasē atnācis mājās un stāstījis satraucošus notikumus – zēni no tās pašas skolas vecākajām klasēm, prasījuši viņam samaksāt 20 eiro un arī iekaustījuši. Tas gan neesot noticis skolas teritorijā, bet netālu.

Ivo sācis pēc darba braukāt ar mašīnu pa rajonu, cerībā, ka izdosies šos pāridarītājus ieraudzīt. Līdz kādu dienu dēls zvanījis tētim un teicis, ka puikas atkal prasa 20 eiro un viņš apsolījis, ka piezvanīs tētim un naudu atvedīs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vīrietis neslēpj – ieraugot viņu, zēni metušies bēgt, bet viņš pakaļ. Puiku viņš esot noķēris pie Juglas vidusskolas sākumskolas un centies turēt.

Tobrīd garām esot gājusi kāda sieviete ar suni, kas visu notikušo arī redzējusi. “Viņa to redzēja savādāk. Tante sāka kliegt – nesitiet, nesitiet! Pēc tam viņa nelaida to bērnu vaļā, turēja savā paspārnē, teica, ka izsauks policiju.

Lai gan uz to brīdi jau man pašam bija skaidrs, ka policija ir jāsauc” – tās dienas notikumus atceras Ivo.

Pēc tam uz notikuma vietu atbraukusi gan policija, gan ātrā palīdzība, gan arī zēna vecāki. “Māte man iesita pa sāniem. Tēvs pienāca klāt, nu kā jau tēvs,” – stāsta Ivo.

4.klases skolnieka mamma Džeina gan “Bez tabu” stāsta pavisam citu ainu: “Vīrietis vienkārši bļāva, ka divus mēnešus vaktējis manu bērnu. Iespēja pa kājām, pa vēderu, pa sāniem, pa galvu. To redzēja arī citi bērni! Nu, vai tad tā risina šādas situācijas?”

Taču pēc pārrunām ar savu atvasi Tomu, kurš mācās Juglas vidusskolas 4.klasē, sieviete stāsta, ka situācija krietni atšķiroties no tās, ko stāstot otrās klases skolnieks. “Tomiņš ir apzinīgs. Viņš teica, ka mazāko klašu bērnu bija laiduši gaisā petardes. Un gribēja izsaukt policiju,” – tā skaidro mamma.

Teikas iecirkņa policijā apstiprina – šāds izsaukums ir bijis un šobrīd ir uzsākts administratīvais process par maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanu. Policijā arī norāda – pat, ja atvase sūdzas par vardarbību no citu bērnu puses, pašam ar šādām “medībām” nodarboties nedrīkst!

Vairāk skaties “Bez tabu” veidotajā sižetā:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.