Ekrānuzņēmums no video

VIDEO: Ilūkstes pusē liesmas laupa dzīvību un izposta ģimenes māju 0

Pievieno LA.LV

Šēderes pagasta Veczemnieku sētā otrdien ir sēras. Liesmās un dūmos gājusi bojā saimes vecmamma, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Kokteilis
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 7
“Tas jau ir jauns līmenis!” Pircēji piefiksējuši, ka mājražotāju tirdziņos nopērkamās olas nemaz nav tik labas 4
“Drīz viss mainīsies!” Rosļikova ieraksts sociālajos tīklos izsauc milzīgu sašutuma vētru latviešos
Lasīt citas ziņas

Degšana sākās ap plkst. 3.00, kad visi mājinieki gulēja. Jau dienas gaismā vēlreiz postažu apskatīt ieradies bojāgājušās dēls, kurš secina, – lai censtos glābt māmuļu, būtu jālec liesmās. Māsa ar dēlu, kas bijuši klāt nelaimes brīdī, jau tā darījuši ko spējuši.

Liesmas sākušās ēkas stūrī – netālu no vecmammas istabas, vietā, kur atradies boilers ūdens sildīšanai. Iespējams, noticis īssavienojums.

CITI ŠOBRĪD LASA

Patiešām kritiskā situācijā tagad nonākusi Vita un viņas dēls. Brālis Jānis un māsa Velta cenšas palīdzēt, cik spēj, taču ar pašu resursiem būs stipri par maz, lai cietušie varētu stabili nostāties uz kājām. Līdz šim jau tāpat nav gājis viegli.

Labdarības tālruņa numurs – 90067088 – ir pieejams, un katrs zvans ienesīs cietušo kontā 1,42 eiro.

Plašāk pievienotajā video:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.