VIDEO. Izsaiņojam kopā! Jāņa Slaidiņa rokās nonākusi oriģinālā Krievijas karaspēka uztura paka. “Es nezinu, vai gribu nogaršot, tāda šķērma sajūta” 114

Interesants video šodien nofilmēts TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā”. Tiešā ētera laikā Jānis Slaidiņš un raidījuma vadītājs Jānis Labucs kopā atvēruši Krievijas karaspēka uztura paku un izpētījuši tās sastāvu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Bet viss sācies ar nelielu smaidu. Kad Jānis Slaidiņš raidījuma vadītājam Jānim jautā, vai viņam ir nazis, raidījuma vadītājs saka, ka nav. Tobrīd Jānis Slaidiņš paskaidro, kādām četrām lietām obligāti jābūt katram karavīram – dvēselei, cepurei, vīrieša mantībai un nazim. Pārējais esot mazsvarīgi.

Bet ieskatāmies pārtikas pakā!

Tās kvalitāte šobrīd ir augusi, jo ir svarīgi, lai karavīri ir labi paēduši. Paka iesaiņota plastmasas maisiņā, kurā iekšā ir kartona kaste ar pārējo saturu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kastē ir dezinficējošas salvetes, ābolu zapte, 2 gaļas konservi, saldais ēdiens ar iebiezināto pienu, kabaču ikri, kausētais siers, vistu aknu pastēte, cukurs, tēja, kafija, ūdensizturīgi sērkociņi, augļu kociņš, sausais spirts, gulašs, 4 iepakojumi cepumu, košļājamā gumija, vitamīnu dzēriens un 3 plastmasas karotītes.

Jānis Slaidiņš komentē pakas saturu: “Nokomplektēts ļoti labi. Es tikai vienu lietu neredzu – te ir sausais spirts, bet labāk būtu maisiņā, kurš pats uzsilst. Ar 3 spirta tabletēm var nepietikt, lai visu uzsildītu un uzvārītu ūdeni. Bet izskatās labi.”

Vai Jānis Labucs ir gatavs nogaršot pakas saturu? “Es nezinu, vai es gribu nogaršot. Tāda šķērma sajūta.”

VIDEO raksta augšpusē skaties, kā raidījumā notika pārtikas pakas izpēte.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.